Apple Watch Siparişleri Cuma Günü Teslim Edilecek Gibi Gözüküyor

0
438

Apple, müşterilere Apple Watch’un sevkiyatının hazır olduğuyla ilgili teslimat bildirimlerini yollamaya başladı. Birçok müşteri Twitter üzerinden siparişlerinin hazır olduğuna dair gelen bildirimleri paylaşıyor.

Müşteriler artık Apple Watch’larının nerede olduğunu izleyebilir. Kargo takibinin şuanlık sadece Amerika için geçerli olduğu gözüküyor.

Apple Watch’un satışına başlangıcında tam anlamıyla bir muamma söz konusu fakat Apple Store’lar üzerinden en erken Haziran’a kadar sipariş verilemeyeceği biliniyor. Online Store ise şuanda geri planda gibi gözüküyor. Şirket, teslimatları zamanında göndermek için çok çalıştığını ve müşteri memnuniyeti adına en kısa sürede ürün teslimatlarının yapılması için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini açıklamıştı. Çelişkili biçimde bazı müşterilerin siparişlerinde hala “Siparişinizin üzerinde çalışıyoruz” yazmakta.

Gelen son bilgiler dahilinde uluslararası teslimat bilgileri de kullanıcılara ulaşmaya başlamış gibi gözüküyorİ

Untitled

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here