Apple Watch Serisi WatchOS 3.1.3 Güncellemesi Yayınladı

0
51

Uzun süredir beklenen ve beta sürümleri devam eden güncellemeler Apple tarafından final sürümleri ile yayınlanmaya başladı. Aslında bir süredir güncellemelerin beta sürümlerinin yayınlanmaya devam ettiğini ve yayınlanan beta sürümleri ile beraber az çok işletim sistemi güncellemelerinin neler sunacağını görmüştük.

Fakat final sürümü olarak bilinen son sürümlerin yayınlanmasıyla beraber beta sürümde olmayan birçok özellikte ortay çıkıyor. Peki ilk olarak iOS 10.2.1 güncellemesi ardından macOS Sierra güncellemesi şimdi WatchOS 3.1.3 güncellemesinde beta sürümlerde olmayan ne gibi farklar var? Daha önceki yazılarımızda iOS ve MacOS güncellemelerinden bahsetmiştik. Şimdi ise WatchOS 3.1.3 güncellemesinden bahsedelim.

WatchOS 3.1.3 İle Gelen Değişiklikler

Aslında bu güncelleme daha öne adını sıkça duyduğumuz WatchOS 3.1.1 güncellemesi olarak biliniyor. Daha önce söz konusu güncellemenin iptal edilmesi ile beraber ortaya çıkan güncelleme sürümünde beta yayınlarıyla beraber ortaya çıkan değişikliklerde farklı bir sistem bulunmadığını belirtelim.

WatchOS 3.1.1 güncelleme

Güncelleme ile beraber genel performans ve pil iyileştirmeleri yapılırken bunun dışında güncelleme ile haritalar ve bildirimler özellikleri de performans iyileştirmelerine tabi tutulmuş durumda. Bunun dışında yeni güncellemede çok da fazla sistem değişikliği ya da yeni uygulama desteği bulunmadığını da belirtelim.

Böylelikle yayınlanan son seri güncelleştirmelerin tamamına yakını da sistemsel iyileştirme güncellemesi olarak karşımıza çıkmış oldu. WatchOS 3.1.3 serisi ile akıllı saatler içinde bu durumun geçerli olduğunu görebiliyoruz.

Hatırlama: WatchOS 3.1.3 güncellemesini yapmanız için Apple Watch akıllı saatlerde bulunan standart güncelleme sistemini kullanmanız gerekiyor. Öncelikle saatin şarjda olması ve  iOS 10 işletim sistemine sahip bir iPhone telefonunuz olması gerekmekte. Güncellemeyi bu şekilde Apple Watch uygulaması üzerinden yapıyorsunuz.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?