Apple Watch Series 6 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
141
Apple Watch Series 6

Apple’ın akıllı saatleri için hemen her seride benzer bir tasarım kullanıldı. Son modellerde ekran çerçeveleri biraz daha kaldırıldı ve biraz daha geniş bir ekrana yer verildi ancak genel olarak kare şeklinde ekran tasarımının dışına çıkılmadı.

Buna karşın markanın rakiplerinde ise dairesel ekran kullanımı yapılıyor. Samsung’un akıllı saatlerinde ve Huawei akıllı saatlerinde genel olarak dairesel bir tasarım kullanıldığını görmekteyiz. Bu noktada Apple’ın yeni akıllı saatlerinde de tasarım değişikliği olması bekleniyor. Bu kez Apple Watch Series 6 modelinde dairesel bir tasarımın kullanılacağı iddia edildi.

Apple Watch Series 6 Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı saatin render görüntülerine göre hazırlandığı belirtilen konsept tasarım, nasıl bir akıllı saatle karşı karşıya kalacağımızı gösteriyor. Tasarıma baktığımız zaman alıştığımız kare tasarımından çok daha farklı bir tasarım geldiği görülüyor.

Tamamen dairesel bir akıllı saat karşımıza çıkacak gibi duruyor. Render görüntülerinden hazırlandığı belirtilen bu tasarımda, ekranın genel olarak kavisli bir yapıya sahip olduğunu da ekleyelim. Ekranın üst kısımda kavisli bir yapısı ve bu sayede çerçevelerden kurtulmuş bir akıllı saat ile karşı karşıya kalmış olacağız.

Micro LED adı verilen özel bir ekran teknolojisiyle beraber gelmesi beklenen yeni serinin arka kısımda da uyku izleme özelliği bulunan ritim sensörü olduğunu göreceğiz. Ekranı çevreleyen bir mikrofon alanının da bulunduğu akıllı saatin diğer özellikleri konusunda net bilgiler ortaya çıkmış değil. Bu konuda da kesin bilgilerin yeni iPhone tanıtımı sonrasında ortaya çıkması bekleniyor. Apple Watch Series 6 tasarımının dairesel olup olmayacağını göreceğiz.

İLGİLİ HABER:  App Store İçin Zam Haberi Geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?