Apple Watch Series 5 Görüntülendi

1
510
Apple Watch Series 5

Yeni akıllı telefon modelleri iPhone 11 Pro serisi için beklentiler oluşmaya başladı. Telefonların nasıl bir tasarım kullanacağı ve telefonların nasıl bir sisteme sahip olacağı konusunda yeni detaylar ortaya çıktı. Beklenen tasarım ve teknik özellikler ortaya çıkmış ve beklentiler oluşmuştu. Şimdi ise Apple Watch Series 5 için yeni detaylar ortaya çıktı.

Akıllı telefonlarla beraber tanıtılması beklenen Apple Watch Series 5 akıllı saat modelleri için son olarak tasarım görselleri paylaşıldı. Bir yandan saatlerin sistemi hakkında bilgiler ortaya çıkmış oldu bir yandan ise teknik kısımda bazı detaylar belli oldu.

Apple Watch Series 5 Neler Sunacak?

Paylaşılan bilgilere göre yeni seri akıllı saat modellerinde kavisli ekran kullanımı devam edecek. Kavisli ekranın kullanılması, genel olarak daha geniş bir ekran alanının kullanılacağı anlamına geliyor. Apple Watch Series 4 modelinde yer alan tasarıma benzer bir tasarımın geleceği görülüyor.

Bunun dışında Apple Watch Series 5 yine LTE desteğiyle beraber gelecek. LTE desteğine sahip olan versiyonun fiyat farkının ne kadar olacağı konusunda ise bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 modeli için paylaşılan detaylar, kasa sisteminin değişiklik göstereceğini gösteriyor. Buna göre seramik ve titanyum kasanın gelmesi de söz konusu olacak.

Tüm bu yeniliklerle beraber Apple Watch Series 5 modellinde nelere yer verileceğini tanıtım sırasında göreceğiz. Tanıtım sonrasında yeni detayları paylaşacağız.

İLGİLİ HABER:  iOS 10 Developer Beta 4 tanıtımı (Video)

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?