Apple Watch 4

Apple’ın yeni seri ürünleri için tanıtımlar yapıldı. Fakat yeni seri akıllı telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusunda kesin bilgiler verilmedi. Sadece akıllı telefonlar değil, Apple Watch Series 4 için de çıkış tarihi açıklanmadı. En azından ülkemiz için durum böyle. 33 ülkede yeni modellerin satışı başladı ancak ülkemizde satışlar soru işareti. İşte bu soru işaretini ortadan kaldıracak haber ise bugün geldi. Apple Watch Series 4 için Apple’ın resmi sayfasında bir düzenleme yapıldı. Düzenlemenin hemen arkasından saatin satış tarihi belli olmuş oldu.

Apple Watch Series 4 Türkiye’de Ne Zaman Satılacak?

Yeni akıllı saat modelinin tüm yenilikleriyle beraber 19 Ekim tarihinde satışa çıktığını göreceğiz. Ülkemizde 19 Ekim Cuma günü itibariyle satışa çıkacak olan saatin, Apple Store ve direk Apple sitesi üzerinden satın alınabileceğini de ekleyelim.

Apple Watch 4 ve Apple Watch 3

 

Yeni akıllı saat için teslimatların ise hemen yapılacağını düşünüyoruz. 19 Ekim tarihinde saati satın almanız mümkün olacak. Apple Watch Series 4 saati için Türkiye fiyatları da zaten belli. Tanıtımın hemen sonrasında Türkiye fiyatlarının açıklandığını görmüştük.

3.499 TL başlangıç fiyatı olan akıllı saat, daha büyük kasa olan 44 mm kasa boyutunda ise 3.749 TL gibi bir fiyata sahip olacak. Saatin Nike versiyonu için ise kesin bilgiler olmadığını ekleyelim. Henüz iPhone Xs serisi için de bir gelişme söz konusu değil. Bu telefonlar için öncelikle fiyat açıklaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: 2018 iPad Pro Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?