Apple Watch Series 4 Modelleri için Detaylar Ortaya Çıktı

0
141
Apple Watch 4

Apple’ın akıllı saatlerini yenileyeceğini artık neredeyse kesin olarak biliyoruz. Samsung’un yeni seri Galaxy Watch akıllı saat modellerinin tanıtımının hemen ardından, bu alanda hamlenin Apple’dan gelmesi bekleniyordu. Markanın yeni akıllı saat modellerinin ne zaman tanıtılacağı konusunda ise az çok beklentiler oluşmuş durumda. Paylaşılan bilgilere göre yeni seri akıllı saat modellerinin tanıtımı için çok beklemek gerekmeyecek. Eylül ayında iPhone modelleriyle beraber tanıtılması beklenen Apple Watch Series 4 akıllı saat modelleri için gelen son detaylar ise oldukça iddialı. Öyle ki son detaylara göre çok daha geniş bir akıllı saat serisi göreceğiz.

Apple Watch Series 4 6 Farklı Modelle Geliyor

Avrasya Ekonomik Birliği veri tabanında ortaya çıktığı görülen Apple Watch Series 4, adeta sürpriz yapmış oldu. Bu bilgiler doğruysa yeni akıllı saatlerin 6 farklı versiyonu bulunacak. Muhtemelen farklı renklerin farklı seri numaralarıyla kayıt edildiği Apple Watch Series 4 akıllı saatlerinin yine 38 mm ve 42 mm kasa boyutu sunacağı konusunda bilgiler var.

Apple Watch Series 4

Tüm cihazların WatchOS 5 işletim sistemi kurulduğu görülürken, ekran kısmında ise değişikliklerin olacağı konusunda bilgiler söz konusu. Buna göre ekran kısmında çerçevelerin inceltileceği ve akıllı saatin 1.57 inç ve 1.78 inç ekran boyutlarıyla geleceği konusunda bilgilerde ortaya çıkmış durumda.

Veritabanı üzerinde kayıtları ortaya çıkan Apple Watch Series 4 akıllı saat modellerinin tanıtımı için beklentilerde görülen tarihin üzerinde duruldu. Yine tarih olarak Eylül ayının belirtildiğini ekleyelim. Yeni iPhone modelleriyle beraber yeni akıllı saatlerinde tanıtıldığını görmek mümkün olacak.

İlginizi Çekebilir: iOS 12 Beta 9 Yayınlandı! İşte Özellikler

İLGİLİ HABER:  macOS High Sierra APFS Hatası Veri Kaybına Neden Oluyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?