Apple’ın dün düzenlediği etkinlikte ilk olarak Apple Watch Series 3 modelini tanıttı. Apple’ın yeni Apple Watch modeli klasik Apple Watch tasarımında gelirken en büyük değişiklik işlemci ve LTE bağlantı noktası tarafında oldu.

Daha önce de sızdığı için Apple dün düzenlenen etkinlikte iki adet Apple Watch Series 3 modeli tanıttı. Bu Apple Watch Series 3 modellerinden birisi LTE bağlantı noktasını desteklerken bir diğer Apple Watch Series 3 modeli ise sadece Wi-Fi bağlantı noktasını destekliyor.

LTE bağlantısı olmayan sadece Wi-Fi bağlantısı olan Apple Watch Series 3 modeli 329 dolardan başlarken LTE bağlantısını destekleyen Apple Watch Series 3 modeli ise 399 dolardan başlıyor. LTE bağlantı noktasını destekleyen Apple Watch modeli SIM kart yerine Apple SIM ile çalıştığı ve Apple SIM’in ülkemizde henüz kullanımda olmadığı düşünülürse LTE bağlantı noktasını destekleyen Apple Watch Series 3 modelinin ilerleyen süreçte ülkemizde satışa çıkacağını söyleyebiliriz. Apple Watch Series 3, 15 Eylül’den itibaren ön siparişe çıkacak ve 22 Eylül’den itibarende gönderilmeye başlanacak.

Apple Watch Series 3’ün LTE destekli modellerinin satışa çıktığı ülkeler ve Apple SIM’i destekleyen operatörler ise şöyle;

Amerika Birleşik Devletleri

Verizon

AT&T

Sprint

T-Mobile

Kanada

Telus

Bell

Çin

China Unicorn

China Mobile

China Telecom

Avustralya

AU

Softbank

Docomo

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?