Apple’ın akıllı telefonları ile beraber en çok konuşulan ürünlerinden birisi de akıllı saatleri oldu. İlk olarak Apple Watch 1 ile akıllı saat alanında kendisini göstermeyi başaran teknoloji devi, ilk seri akıllı saatleri ile büyük oranda satış rakamı da elde etmişti. Bu kadar çok beğenilmesiyle beraber devam serisi için Apple Watch 2 akıllı saatlerini de piyasaya süren Apple yeni seri akıllı saatlerinde ise birçok yeniliği de kullanıcılara sundu. Yeni seri kalp ritim ölçer, spor takip programı, suya dayanıklılık ve GPS gibi birçok ayrıcalıkla kullanıcıların beğenisine sunulan yeni seri akıllı saatlerin bunun dışında özel üretim serilerinin de olacağı belirtilmişti.

Nitekim belirtildiği gibi de oldu ve Apple Watch 2 için ilk özel seri olan Apple Watch Series 2 Nike+ Edition saatlerinin satışı duyuruldu. Asıl farkı saatin yazılımı olan yeni serinin orijinal seri ile fiyat farkı ise bulunmayacak. Genel olarak tek fark saatin daha çok spora yönelik birçok program bulundurması olacak.

Doğrudan koşu programı yüklü olarak gelecek olan Apple Watch Series 2 Nike+ Edition serisi akıllı saatlerin ayrıca kordonları da yine spor tasarıma da sahip olacak. Apple’ın çok daha fazla ilgi çekmesini sağlayacağı düşünülen yeni seri akıllı saatlerin piyasaya çıkış tarihi için ise Ekim sonu belirtildi.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?