Apple Watch Rehberi: Digital Touch

0
888

Apple’ın bugün yayınladığı Watch rehber videolarından bir tanesi de “Digital Touch” videosu. Apple Watch ile artık kelimelere gerek yok. Apple Watch’taki Digital Touch özellikleri, diğer Apple Watch kullanıcılarıyla bilekten bileğe iletişim kurmanız için eğlenceli ve samimi iletişim yolları sunuyor.

1) Çizim: Parmağınızı kullanarak hızla bir şeyler çizebilirsiniz. Diğer taraftaki arkadaşınız yaptığınız çizimi canlı olarak izleyebilir ve kendi çizimiyle yanıt verebilir.

2) Tık: Arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize, bileklerinde hissedecekleri sessiz ve hafif tık’lar göndererek onları düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Tık’ları kişilere göre özelleştirebilirsiniz de.

3) Kalp Atışı: Ekrana iki parmağınızla bastırdığınızda, yerleşik nabız sensörü kalp atışınızı kaydeder ve gönderir. Bu, birine kendinizi nasıl hissettiğinizi söylemenin basit ve samimi bir yoludur.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?