Apple Watch Ön Siparişleri Beklenilenden Daha Önce Kullanıcılara Teslim Edilecek Gibi Gözüküyor

0
514

Bugün Apple Watch’u ön sipariş ile satın almış olan kullanıcılar sipariş durumunu kontrol etmek istediklerinde sipariş durumunun kargo bilgilerinin gönderilmeye hazırlanıyor şeklinde değişmesi umut verici oldu. Ayrıca, Apple müşterilerin Online Apple Store’da ön sipariş verebilmek için kullanmış oldukları kredi kartı veya banka kartlarından ödemelerini almaya başladığını daha önceki yazımızda sizlere bildirmiştik.

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre birçok kullanıcının Apple Watch ön siparişlerin beklenilenden daha kısa bir sürede teslim edilebileceğinin mümkün olduğu belirtilmişti. Şirket, teslimatları zamanında göndermek için çok çalıştığını ve müşteri memnuniyeti adına en kısa sürede ürün teslimatlarının yapılması için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından resmi bir ağızdan yeni açıklamalar geldi. Apple’ın sözcüsü BuzzFeed’e yeni açıklamalarda bulundu.

Yapılan açıklamada: “Birçok müşterinin vermiş olduğu Apple Watch ön siparişlerinin beklenilenden daha bir sürede teslim edebilecek olmaktan gayet mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Çalışanlarımız yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar ve müşteri memnuniyeti adına siparişlerin en kısa süre içerisinde teslim edilebilmesi için olabildiğince büyük çaba sarf ediyoruz. Biliyoruz ki birçok müşterilerimizi sipariş ve kargo aşamasında çok beklettik ve bekleme sürecindeki sabırlı duruşlarını da takdir ediyoruz.” dedi.

Programa göre Apple Watch ön siparişlerinin kargoya verilmesi 24 Nisan olarak biliniyor. Tabii kaç kişi onlara verilen tahmini süre içerisinde ürününe kavuşabilecek bilmiyoruz. 24 Nisan günü resmi dağıtım başlangıcıyla birlikte Amerika’daki müşterilerin UPS tarafından Apple Watch’ların ne zaman teslim edileceğiyle ilgili kargo bilgilendirmesi aldıkları biliniyor. Ön siparişler 10 Nisan günü başladı ve sadece altı saatten kısa bir süre içerisinde Apple Watch tükenmişti.

İLGİLİ HABER:  Apple, 3 Milyon Apple Watch Satışından 2 Milyar $ Kazanç Elde Etti

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?