Apple Watch NikeLab Akıllı Saatleriyle Neler Değişiyor?

0
33
apple watch nikelab

Akıllı saat teknolojileri üzerinde en başarılı markalardan biri Apple olarak biliniyor. Apple Watch akıllı saatleriyle beraber başlayan furya daha sonra Apple Watch 2 akıllı saatleriyle devam etmiş ve marka en çok satan akıllı saat markası olmayı da başarmıştı.

Şimdilerde en çok satan akıllı saat serilerinden biri olan Apple Watch serisi için özel seriler üretilmeye de devam ediyor. Son olarak Nike iş birliğiyle beraber hazırlanan farklı seri akıllı saatleri ortaya çıkan markanın şimdi ise yenilenmiş bir modeli daha geliyor. Apple Watch NikeLab olarak açıklanan modelin açıklanmasının hemen ardından ise yeni seride ne gibi özelliklerin değişeceği merak konusu oldu.

Apple Watch NikeLab Neler Değişiyor?

Aslında akıllı saattin Nike+ modelinde yer alan tüm özellikler bu seride de direk olarak kullanılmış durumda. Haliyle yeni seride çok fazla özellik değişimi beklemek gerekiyor. Tabi bu hiçbir özellik değişmeyecek değil. Özellikle Siri’nin yeni Apple Watch NikeLab akıllı saatlerinde algılayabileceği komut çeşitliliği artırılmış durumda.

apple watch nikelab

Yeni düzenleme sonrasında artık Nike uygulaması için de Siri çok aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Bunun yanında Apple Watch NikeLab ile beraber gelen Nike Run uygulamasının da bazı yeni özellikler aldığını söylemek gerekiyor. Yenilenmiş yüzü ile uygulamanın aktivite koçluğu da geliştirilmiş durumda.

Tasarım Değiştiriliyor

Apple Watch NikeLab akıllı saatleriyle beraber daha çok tasarımın değiştiğini görüyoruz. Saatte genel olarak siyah ve beyaz renk uyumu dikkat çekiyor. Delikli kordon tasarımı kullanan yeni akıllı saatlerin kordonlarında yer alan yenilenmiş birleşme noktaları da tasarım konusunda oldukça olumlu etkiler yapıyor.

Genel şablon olarak bakıldığında tasarım konusunda ciddi derecede başarı elde eden serinin genel saat temasında da değişimler söz konusu. Ana ekran kısmında yapılan tüm bu değişikliklerle beraber çok daha şık ve çok daha ilgi çekici bir saat serisi karşınıza çıkıyor. Apple Watch NikeLab akıllı saatlerinin tüm bu özellikleriyle beraber yayınlanacağı tarih ise 27 Nisan olarak açıklandı. Fiyatı ne kadar değişeceğini ise şu an bilemiyoruz.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?