Apple’ın oldukça yüksek seyreden akıllı saat satışlarını yüksek seyirde devam ettirmek ve daha da arttırmak için bazı ortaklıklara gittiği biliniyor. Markanın bu alanda en önemli işbirlikçisi ise Nike markası. Apple’ın akıllı saatleri için kendi kayışlarını tasarlayan ve bunun yanında spor odaklı özel uygulamalar sunan Nike, kendi adıyla anılan Apple Watch satışlarıyla da gündeme geliyor.

İki firma arasında yapılan ortaklık ise sınırlı değil. Yani her yeni Apple Watch modelinde özel bir Nike versiyonu görüyoruz. Son olarak firmanın bu alanda yeni bir güncelleme yaptığı ve yeni kayışları duyurduğunu da belirtelim.

Yeni Nike Kayışları

Doğrudan Nike’ın web sitesi üzerinden yayınlanan yeni kayışlar, 3 farklı rengin sunulmasını sağlamış oldu. 3 yeni renk seçeneğiyle beraber envanterini güncelleyen marka, hem 40 mm hem de 44 mm Apple Watch 4 modeli için yeni kayışları sunmuş oldu. Delikli ve düz olmak üzere iki farklı kayış tipinin de yeni renklerle güncellendiğini görüyoruz.

Apple Watch Nike

Çok kısa bir süre önce Apple’ın da tamamen kırmızı yeni bir kayış modelini envanterine eklemesi de kısa süre önce gündeme gelmiş ve yeni kayışlar ülkemizde de satışa sunulmuştu. Nike tarafından sunulan yeni Apple Watch kayışlarının da kısa süre sonra ülkemizde de satılması bekleniyor. Yeni renk seçeneklerini hemen yukarıda görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iOS 12.1.1 Beta 3 Yayınlandı!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?