Apple Watch Muud Desteği Açıklandı

Apple Watch için yeni bir müjde daha geldi. Apple Watch müzik servisi olarak bilinen Muud için destek aldı. İşte konu hakkında ortaya çıkan detaylar.

0
156
Apple Watch

Akıllı telefonlarda olduğu gibi akıllı saatlerde de uygulama destekleri her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Bu alanda özellikle Apple Watch akıllı saatleri için sunulan desteklerin bir hayli dikkat çektiğini söylemek gerekiyor. Apple’ın ana uygulamalarının dışında 3.parti uygulamalara da destek vererek bu konuda farkını gösteren Apple Watch, şimdi ise yeni bir uygulama içinde daha destek aldı.

Bu kez Türk Telekom moduna göre müzik sloganıyla dikkat çeken müzik platformu Muud için destek açıklaması geldi. Özel olarak oluşturulan müzik listeleriyle dikkat çeken Muud servisinin Apple Watch desteğine ilişkin detaylara geçelim.

Apple Watch ile Muud Desteği

Muud, genel anlamıyla bir müzik servisi ve 4 milyona yakın bir müzik arşivi sunuluyor. Tüm müzik arşivlerinde kullanıcıların özelleştirmeler yaparak kendi müzik listelerini oluşturma izin veren servis, yaptığınız aktiviteye varıncaya kadar uygun müzik listeleri seçmenize izin veriyor. İşte Apple Watch desteği sonrasında tüm bu sistemler akıllı saat serisine getiriliyor.

Apple Watch

Kullanıcıların akıllı saatleri üzerinden listelerini kontrol etmeleri ve düzenlemelerine imkan tanınıyor. Ayrıca yeni listelerin görüntülenmesi ve liste oluşturma gibi ayrıcalıklarda sunuluyor. Düzenli olarak yeni eklenen müziklerin de gösterileceği uygulamanın, iPhone uyumu ile en iyi deneyimi vereceğini de eklemeden geçmeyelim. Şimdilik söz konusu akıllı saat desteğinin bu özelliklerle sınırlı olduğunu da söyleyelim. Bunun dışında servisin ana uygulaması için herhangi bir güncelleme yayınlanmış değil.

İLGİLİ HABER:  MagSafe Duo'yu Bir de Bu Videoda Görün

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?