Apple Watch için Yenilenen Apple Store’ların Ön Görünümü ve Altın Modeline Dair Detaylar Ortaya Çıktı

0
1132

9to5mac’in yayınladığı görselle Apple’ın 10 Nisan’da ön siparişine başlayacağı Apple Watch için yenilediği Apple Store’ların ön görünümü ortaya çıkmış oldu. Apple Store’ların camları Apple Watch’un ana ekranındaki uygulama görünümü teması ile kaplanacak. Apple Store’ların vitrinine konulacak olan her bir daire LED ışık ile donatılmış olmasıyla sürekli farklı vurgular yapılacak.

Apple Watch Edition modelinin 10 Nisan’da başlaaycak olan ön sipariş süreci için de ek bilgiler sağlandı. Kaynaklara göre Apple Watch Edition modeli beklenen de kısıtlı sayıda ön siparişe sunulacak ve her Apple Store’da eşit sayıda bir sunum olmayacak. Örneğin Kanada, İngiltere gibi ülkelerdeki Apple Store’larda Edition modeli için fazla seçenek olacak ve diğer ülkelerde ki Apple Store’lar da seçenek çok daha az olacak. Elbette ki bu durum sadece Edition modeli için geçerli.

Apple Store’ların vitrin yenilemesinin yanında mağazaların içindeki stantlarda da geliştirmeler yapıyor. Özellikle müşterilerin Apple Watch’u deneme aşamasında daha fazla bilgi edinebilmeleri için özel ekranlar yerleştiriliyor. Edition modeli için Apple evinize kadar hizmet verecek. Ön sipariş ile aldığınız Apple Watch Edition modelini talebinize göre 24 Nisan’da evinize kadar getirecek veya evinize en yakın Apple Store’a sevk yapacak. Apple Watch’ları Apple Store’lar içinde özel olarak dizayn edilen odalarda deneyebilecek, kişisel kurulum randevusu alabileceksiniz. AppleCare + hizmetini satın aldığınızda 7/24 destek hattına erişebilecek ve daha özel destek alabileceksiniz.

İLGİLİ HABER:  16 yaşında 2 milyon dolarlık bir şirketin sahibi oldu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?