Apple Watch İçin Yeni Egzersizler Ortaya Çıktı

0
82
apple watch 3 patent

Apple’ın akıllı saatlerini yenileyeceğini artık bilinen bir gerçek. Marka doğrudan yenileme açıklaması yapmamış olsa da gelen bilgilere bakacak olursak iPhone 8 ve iPhone 7s modellerinin tanıtımında yeni akıllı saatleri de görmek mümkün olacak. Apple Watch 3 akıllı saatlerinin de tanıtımını gerçekleştirecek olan Apple’ın, 3.nesil akıllı saatlerinde yer alacak olan özellikleri uzun süredir konuşuyoruz. Yeni akıllı saatlerin içerisinde, daha başarılı bir suya dayanıklılık sistemi, LTE desteği, yeni uygulama desteği gibi birçok ekstra özelliğin bulunacağını da dile getirmiştik. Tüm bunlar bir yana son paylaşılan beta sürümün içerisinde yer alan kodlar, akıllı saat için beklenen bambaşka eklentileri de ortaya çıkardı.

Apple Watch Yeni Egzersizler

Apple Watch için yayınlanacak olan watchOS 4 işletim sisteminin, son beta sürümünden sonra saatlerde ciddi bir değişiklik durumu söz konusu olacak. Buna göre yeni seri akıllı saatlerin ekstra egzersizler sunduğunu göreceğiz. Mevcut akıllı saatlerde yer alan, egzersiz modlarına ek olarak bu akıllı saatlerin çok daha yeni egzersiz modları sunduğunu göreceğiz.

Apple Watch 3

Üstelik bu kez sıradan egzersizler sunulmayacak. Paylaşılan kod sayfalarının görsellerine göre, boks, bowling, Amerikan futbolu, pilates, kayak, dans, beyzbol gibi egzersiz eklentilerinin yapıldığını göreceğiz. Tüm bu egzersizler yeni nesil akıllı saatlerde çalışacak. Apple Watch 3 akıllı saatlerinde çalışacak olan yeni egzersizler için son yazılımın kararlı sürümünün de yayınlanması bekleniyor.

Apple Watch 3 akıllı saatiyle beraber gelecek olan yeni egzersizlerin her birinin ise özel modlarının olacağı da söz ediliyor. Kod sayfasında da yer alan bilgilere göre Apple Watch 3 akıllı saatleri, bu egzersizler için iPhone akıllı telefonlarında yer alan uygulamaları içinde özel modlar kazanacak. Akıllı saatlerinde iPhone tercihi yapan kullanıcılar için saatin yeni egzersizlerinin bir hayli artı sağlayacağından söz ediliyor. Paylaşılan görsellerde de yer alan kod dizinlerinde bu konuda daha fazla bilgi elde edilmişe benziyor. Daha detaylı bilgileri de 12 Eylül tanıtımında almak mümkün olacak.

İLGİLİ HABER:  Gün boyu ücretsiz olan iPhone ve iPad uygulamaları – 27 Temmuz 2018

İlginizi Çekebilir: iPhone 7s Anakart Görsellerinde Önemli Detaylar

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?