Apple Watch için watchOS 4.1 beta 2 İle Gelen Tüm Yenilikler

0
51

iOS 11 için yayınlanan yeni beta güncellemesi, büyük güncellemelerin sinyallerini vermiş oldu. iOS 11.1 beta 2 olarak kullanılmaya başlayan güncelleme, Apple’ın cihazlarının bir hayli zenginleşeceğini göstermiş oldu. Çünkü bu beta sürümünde düzenlemelerden çok, yeni emoji gibi sosyal kısımlara hitap eden eklemeler yapıldı. Daha başarılı, daha kararlı bir sürüm gelene kadar en iyi serilerden biri olarak gösterilen iOS 11.1 beta 2 güncellemesinin ardından, akıllı saatler içinde bir düzenleme geldi. watchOS 4.1 beta 2 yayınlandı. Üstelik watchOS 4.1 beta 2 önemli değişimleri getiriyor.

watchOS 4.1 beta 2 Tüm Değişen Sistemler ve Yeni Özellikler

Takip edenlerin bileceği gibi son güncelleme watchOS 4.0.1 olmuştu ve Apple Watch 3 akıllı saatinin LTE desteği düzenlenmişti. watchOS 4.1 beta 2 ise bunun üzerine birçok yeniliği getiriyor. Özellikle Radyo konusunda iyileştirmeler görüyoruz. Değişimler şöyle;

  • Kontrol merkezinde bir WİFİ Geçiş butonu bulunuyor
  • Yeni emojiler sadece iOS cihazlarına gelmedi. watchOS 4.1 beta 2 serisiyle de yeni emojilerin geldiği görülüyor.

watchOS 4.1 beta 2

  • Radyo artık hücreselle de çalışıyor
  • iPhone bağlantınız olmasa da WİFİ ağına bağlandığınızda, WİFİ ağının adını görebileceksiniz.
  • Siri konuşma ayarları artık “ayalar> genel> Siri” menüsünde.

Her zaman olduğu gibi watchOS 4.1 beta 2 güncellemesiyle de yeniliklerin dışında bazı sistemsel düzenlemeler var. Apple Watch 3 akıllı saatlerinin LTE desteği konusunda da yine düzenlemeler yapılmış.

 

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?