Apple Watch İçin Üçünçü Parti Aksesuarlar, Değiştirilebir Kayışlar ve Ekstra Batarya Desteği

0
828

Apple tarafından resmi bir sponsorluğu olmayan üçüncü parti aksesuar üreticileri Apple Watch için kayış pazarında yer almaya çalışıyorlar. Şirketler Apple’ın kendi üretmiş olduğu kayışların pahalı olduğu düşünerek ve bu durumu lehlerine çevirip Apple Watch için pahalı olmayan alternatif kayışları satışa sunuyorlar.

Apple, kendi üretmiş olduğu bazı kayışlarını Milan tasarım haftasında görücüye çıkarmıştı ama Apple Watch’unuzu eğer ki aynı seviyede özelleştirmek isterseniz üçüncü parti aksesuar üreticilerinde piyasaya sunmuş olduğu kayışları görmek isteyebilirsiniz.

Aşağıda üçüncü parti aksesuar üreten firmaların Apple Watch için tasarlamış olduğu kayışları sizler için listeledik. İçerisinde geleneksel tarzda kayışlar ve değiştirilebilir farklı tasarıma sahip kayışlar mevcut.

Casefity’den Kişiye Özel Kayışlar (135 TL)

casetify-apple-watch

Eğer Casefity kayışlarını beğendiyseniz web sitesi üzerinden istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve sipariş edebilirsiniz. Ayrıca iPhone içinde kılıf dizayn edebilirsiniz.

Apple Kayışları (132 TL / 1.210 TL), Manyetik Şarj Kablosu (78 TL / 105 TL)

apple-watch-bands-accessories

Apple, kendi online sitesi üzerinden üretmiş olduğu kılıfları belli fiyat aralığında satışa sunuyor. 132 TL’den başlayan fiyatlarla Sport kayış, 1210 TL’ye kadar olan fiyatlarla ise paslanmaz çelik kayışlarını satışa sunuyor.

Standart Kayışlar için Click Adaptör

click-apple-watch-adapter

Standart saat kayışlarınızı Apple Watch ile kullanabilir misiniz ? Click Adaptör ile artık standart saat kayışlarınızı küçük bir aparat sayesinde Apple Watch için de kullanabiliceksiniz.  Aparatın içerisinde mekanizma sayesinde herhangi 22mm boyutundaki saat kayışlarınızı Apple Watch için kullanışlı hale getirebilirsiniz. Kickstarter üzerinden paylaşılan bu proje hedefini iki kez geçmiş oldu ve Mayıs sonunda veya Haziran başında satışa sunulması planlanıyor. Click ile beraber birsürü kayış seceneğimiz olucak gibi gözüküyor.

wiPowerBand Kayışları (240 TL / 267 TL)

wipower-band

wiPowerBand kayışlarının hedefi içerisindeki 250mAh lithium polimer şarj edilebilir batarya ile birlikte Apple Watch’unuzun şarj süresini ikiye katlamayı umuyor.  Mayıs veya Haziran ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

İLGİLİ HABER:  Apple HomePod Serisinden İstediğini Almaya Başladı

Lunatik’s Epik Apple Watch Kayışı

lunatik-epik-01lunatik-apple-watch-02 (1)

Aksesuar üreticisi Lunatik tarafından Apple Watch için tasarlanan epik kılıf koruyucu kılıf ve kayışı ile birlikte geliyor. The Epik Apple Watch Kit şuanda Kickstarter üzerinden desteklerinizi bekliyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?