Apple Watch için Gökkuşağı Ekranı Geliyor

0
170

WWDC 2018 etkinliğinin yaklaşmasıyla beraber Apple’ın haberleri de bir bir gelmeye başladı. Bu noktada teknoloji devinin en büyük adımı ise yeni iOS sürümünü yayınlaması oldu. WWDC 2018 etkinliğinden sonra iOS 12 sürecinin başlaması bekleniyordu ve bu süreç içerisinde diğer büyük güncelleme olan iOS 11.4 sürümünün yayınlanması bekleniyordu.

Beklendiği gibi de oldu ve büyük güncelleme yayınlandı. iOS 11.4 sürüm güncellemesinin yayınlanmasının hemen ardından ise Apple’ın bazı sürprizleri de ortaya çıktı. Bu kez Apple Watch akıllı saat modelleri için yeni sürprizler ortaya çıktı.

Apple Watch Ekranı için Yeni Animasyon

iOS 11.4 sürümü sonrasında ortaya çıkan bir diğer yenilik ise Apple Watch akıllı saatleri için yeni gökkuşağı ekranı oldu. Bu ekran sayesinde kullanıcılara çok daha renkli bir akıllı saat görünümü sunulmuş olacak. Saati sabit tuttuğunuz zaman söz konusu gökkuşağı efektinin sabi olarak durduğunu ve tüm renkleri ekrana bir şerit olarak getirdiğini göreceksiniz.

Saati hareket ettirdiğiniz zaman ise bu demekler bir animasyona dönüşecek ve titremeye başlayacak. Döndü bu şekilde devam ediyor. Apple Watch deneyimini çok daha iyi hale getirecek olan yeni çalışma için Apple’ın bazı sınırlamalar koyduğunu da görüyoruz. En az iOS 11.4 ve Apple Watch 4.3.1 sürümüne ihtiyaç var.

Apple Watch

 

Bunun dışında Apple yeni ekranı kullanmak için 4 Haziran tarihine kadar sınır koydu. Muhtemelen WWDC 2018 etkinliği için özel olarak sunulmuş bir yapı göreceğiz. Markanın bunun dışında daha birçok sürpriz yapmasının beklendiğini de ekleyelim. Fakat bu sürprizlerin neler olduğunu şu an için net olarak bilmek mümkün değil. Apple Watch için yapılan sürprizi ise yazı içerisinde koyduğumuz GIF ile görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.4 Güncellemesi Yayınlandı! Yeni Özellikler Neler?

İLGİLİ HABER:  Apple Watch'a Windows 95 Kurdular

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?