Apple Watch için En İyi Koruma Kılıfları

0
505

Apple Watch akıllı saatleri, tıpkı akıllı telefonlar gibi dokunmatik bir panel içeriyor. Söz konusu cam ekran olunca, ne kadar dayanıklı camlar kullanılırsa kullanılsın, darbelere ya da düşmelere bağlı olarak hasarlar meydana gelebiliyor. Apple’ın servis ücretlerini düşündüğümüz zaman bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor.

Sonradan yüksek onarım ücretleri ödemek yerine, kullanıcıların Apple Watch koruma kılıflarını tercih etmeleri de koruma konusunda seviye atlamanızı sağlıyor. Peki, en iyi Apple Watch koruma kılıfları hangileri? Önerilerimize geçelim.

Apple Watch 4 Modelleri için

İlk olarak Apple Watch 4 akıllı saatlerinden söz edelim. Bu serinin ekranları çok daha geniş ve köşeler daha kavisli. Bu nedenle Apple Watch 4 serisi için kılıflar biraz daha önemli hale geliyor. Her zaman olmasa da bulunacağınız ortama göre kılıf kullanmayı tercih edebilirsiniz. Mesela bir doğa yürüyüşüne çıkıyorsanız, saatinizi darbelere karşı korumak adına kılıfınızı kullanabilirsiniz.

Supcase Unicorn Beetle Pro Kılıf

Takması oldukça kolay olan kılıf, ön kapak korumasıyla beraber geliyor. dahili bir kayış ve koruma kapağıyla beraber kullanıma hazır olarak gelen kılıf, dış kısımda sert bir polikarbonat malzemeden üretilmiştir.

Apple Watch koruma kılıfları

Darbelere ve çizilmelere karşı koruma sağlayan kılıfın iç kısmında ise biraz daha yumuşak bir malzeme kullanılmıştır. Bu sayda düşmelere bağlı darbe şiddetini emebilecek bir sistem sunulmuş. Amazon üzerinden satın alabileceğiniz ürünün fiyatı hemen aşağıda.

Kılıfın Fiyatı: 25 dolar

i-Blason Halo Kılıfları

Oldukça ince bir TPU kılıf olan Halo, saatin ekranına kolayca oturabiliyor. Ekranın çevresini saran kılıf, çizilmelere ve kasa köşelerine gelebilecek darbelere karşı da koruma sunuyor. Ayrıca kayışların rahat değiştirilmesi için özel boşluklara yer verilmiş.

Kılıfın Fiyatı: 17 dolar

Apple Watch koruma kılıfları

Supcase Ekran Kapağı

Ekranı koruma odaklı bir kılıf olan bu kılıfta, oldukça basit bir yapı var. Oldukça hafif bir kılıf olarak karşımıza çıkan Supcase, ekran kısmını tamamen koruma altına alıyor. Özellikle çiziklere karşı bir koruma sunulduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

İLGİLİ HABER:  Arkadaşlarınız Apple Watch'a Sahip Değil mi? Digital Touch'ı Kullanmak için Artık Arkadaşa İhtiyacınız Olmayacak

Kılıfın Fiyatı: 14 dolar

Apple Watch koruma kılıfları

Apple Watch 2 ve 3 için Kılıflar

Şimdi eski seriler için kılıf önerilerimizden söz edeceğiz. Yine dayanıklılık ön planda olan kılıflardan söz edeceğimizi belirterek başlayalım.

Katalizör Su Geçirmez Kılıf

Oldukça hafif ve esnek olmasının yanında oldukça koruyucu bir kılıf olan katalizör kılıf, menteşelere bağlanıyor ve sıvı temasının önüne geçiyor. Kılıf saati biraz daha büyük gösterse de hem ağırlık konusunda hem de esneklik konusunda sorunsuz bir kullanım sunulabiliyor.

Kılıfın Fiyatı: 70 dolar

Apple Watch koruma kılıfları

Spigen Sağlam Zırh Kılıf

Spigen kılıfları bilmeyen yoktur. iPhone modellerinde de en çok kullanılan markaların başında gelen marka, Apple Watch için de oldukça güzel bir seçenek sunmuş.

Apple Watch koruma kılıfları

Saati tam olarak saran bu kılıfta maksimum koruma sunuluyor. Yan düğmeler için de özel metal bir kaplamanın yer aldığı kılıf, genel kullanımı etkilemeyecek kadar rahat.

Kılıfın Fiyatı: 11 dolar

İlginizi Çekebilir: iOS 12 Yüklenmesi Sırasında Sık Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?