Apple Watch İçin Benzeri Görülmemiş Bir Kayış

0
49

Akıllı saat alanında artık Apple Watch serisinin ne kadar başarılı bir seri olduğu tartışılmaz. Tabi bununla beraber serinin başarılı olmasının yanı sıra serinin sürekli yeni modellerinin de piyasaya sürülmesi aslında Apple Watch’ı her zamankinden çok daha öne çıkarmayı da başarıyor. Son olarak Apple’ın akıllı saat serilerine Apple Watch 2 üyesini eklediğini ve şimdilerde ise yeni seri akıllı saatler olarak gösterilen Apple Watch 3 akıllı saatlerinin de yavaş yavaş iddialarının gündeme gelmeye başladığını da söylemek gerekiyor.

Özellikle 3.seri hakkında yeni iddiaların gündeme gelmesinden sonra ise Apple’ın akıllı saatlerinde gösterilen ilgi de bir hayli artmaya başladı. Zira yeni serinin de haberinin gelmesinin hemen ardından Apple için geliştirilen yeni kayışlarda ortaya çıktı.

BACtrack Apple Watch İçin Alkolmetre Yaptı

Daha önce Apple için yaptığı kayışlarla beraber gündem olan firma şimdilerde ise yeni bir saat kayışı üzerinde çalışmaya başlamıştı. Yapılan çalışma sonrasında marka sonunda beklenen tanıtımı da yaptı. Skyn adı verilen yeni Apple Watch kayışları duyuruldu.

Aslında daha önce gördüğümüz kameralı kayışlardan farklı olarak bu yeni kayışların özellikler çok daha farklı. Zira yeni geliştirilen kayışlar sayesinde artık kullanıcıların ne kadar alkol aldıkları saat ile beraber ölçülebilecek.

Apple alkolmetre

Özellikle trafikte tehlike yaratan alkollü araç kullanımının önüne geçebilecek olan yeni teknoloji sayesinde saatin kayışı kullanıcının ne kadar alkol miktarına sahip olduğunu anlayacak ve kullanıcıyı daha fazla alkol almaması için ya da araç ve benzeri kullanımları yapmaması konusunda uyaracak.

Satış Fiyatı Belli Oldu

Geliştirilmeye de devam edileceği belirtilen Apple Watch kayışlarının Apple tarafından destek alıp almayacağı biliniyor. Fakat akıllı saatlerin işlevleriniz artıran ir kayış olarak karşımıza çıkacak olan Skyn kayışlarının satış fiyatı da ortaya çıktı.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch ile Arabanızı Kontrol Edebileceksiniz

Yapılan tanıtım duyurusuyla beraber Apple Watch için aksesuar olarak gösterebileceğimiz kayışların fiyatının ise 99 dolar olduğu belirtildi. Dediğimiz gibi şu an için Apple’ın konu hakkında nasıl bir yaklaşım yaptığını da bilmiyoruz. Bu nedenle aksesuarın satışa ne düzeyde çıkacağı kesin değil.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?