Apple Watch için 3 Yeni Reklam Filmi: Rise, Up, Us

0
839

Apple saatler önce Apple Watch için üç yeni reklam filmi yayınladı. Rise, Up, Us olarak adlandırılan bu üç yeni reklam filminde, Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition modelleri kullanıldı. Bu üç reklam filminde Apple Watch’un size ne kadar yakın, yardımcı ve samimi bir cihaz olduğu vurgusu yapılıyor.

İlk reklam filminin adı Rise. Bu reklam filminden dolaşırken haritalar uygulamasının kullanımı, havalanında onu bilet olarak kullanmanın ve gelen mesajları görmenin gibi pek çok detay mevcut.

İkinci reklam filminin adı ise Up. Bu reklam filminde Apple Watch’un sağlık ve fitness özelliklerini kullanan insanlar mevcut. İnsanlar hem yoğun hem de egzersiz ve çeşitli etkinlikler yaparken onu kullanmanın rahatlığını görüyorlar. Apple Watch’un kullanıcıların sağlığı için işteyken ve işten eve dönerken Apple Watch’un kalk uyarısını da görerek hareket edişleri vurgulanıyor.

Üçüncü reklam filminin adı ise Us. Bu reklam filminde hareketli animasyonlar ve kalp atışlarını gönderme gibi Apple Watch’un iletişim yeteneklerini kullanan insanlar mevcut.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6s 2 GB RAM ve Force Touch Teknolojisi ile Gelebilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?