Apple Watch Arayüzü İstenildiği Gibi Kişiselleştirilebiliyor

0
675

Apple Watch çıktığı günden itibaren birçok teste tabi tutuldu. Kimi kullanıcılar su altında dayanıklılığını ölçerken kimi de kaynayan sıcak su içerisinde ne kadar dayanabileceğini test etti. Bu kısa süre içerisinde Apple Watch kullanımının kolaylığı ve kişiselleştirilebilen arayüzüde sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Fakat tartışılan bir diğer konu ise Watch’un iPhone bataryasının üzerindeki etkisine yönelik. Bununla ilgili olarak Apple Watch’un iPhone’nun pil ömrüne olan etkisini önceki haberlerimizde ele almıştık. Apple Watch içerisinden birçok arayüz ile çeşitlilik sunuyor ve kullanıcılar tarafından söylenilene göre şuana kadar Apple’ın en çok kişiselleştirilebilen cihazı olarak nitelendiriyor.

Birbirinden farklı arayüz seçeneklerinin sunulması biraz karışık gibi gözüküyor. Hazırlanan bu video sayesinde detaylı olarak arayüzün kişiselleştirilebilmesi, içerisinde bulunan özelliklerin her birinin kendi içerisindeki çeşitliliği gösterilmeye çalışılıyor.

Apple Watch arayüzü her anlamıyla kişiselletirilebilir. Teslim edildikten sonra forum sitelerinde paylaşılan arayüzler gerçekten güzel görünüyor. Kullanıcıya bu denli büyük bir değişim sunan Apple, ileriye yönelik olarak Apple Watch rehberinin içerisinde kişiselleştirebilmeyle ilgili birkaç ipucu barındırıyor.

Apple Watch arayüz olarak birçok çeşitlilik sunuyor, herhangi bir şekilde ve istediğiniz doğrultuda saatin arayüzünü değiştirebilirsiniz. Sıklıkla güncellemeleri kontrol ediniz. Güncellemelerle birlikte saatin arayüzü, gördüğünüzden daha farklı bir şekil alabilir. “

image (3)image (1)

Arayüzü bir kenara bırakırsak, saat yüzlerinin de kişiselleştirilmesi ve kullanıcıların yaratıcılığına bağlı olarak bir takım aplikasyonla birlikte sıradışı tasarımlar da ortaya çıkabiliyor. Bazı kullanıcılar tarafından tasarlanan bu saat yüzleri yeni halleriyle birlikte gayet şık duruyor.

image (2) IMG_2397_zpsbueqnlvg

 

İLGİLİ HABER:  Apple Yeni AR-GE Merkezi Kuruyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?