Apple Watch Almak için Doğru Zaman Mı ? Yoksa Apple Watch 2 Mi Beklenmeli ?

0
233

Yaklaşık 18 ay önce tanıtılan ve yine yaklaşık olarak 12 aydır satışta bulunan Apple Watch için, Apple’ın Mart ayında düzenlediği etkinlikte indirim yapılmıştı. Yapılan 50 Dolarlık indirimin hemen ardından ise Apple Watch’ın satışlarının %250 oranında bir artış yakaladığı açıklanmıştı. Şimdi ise Apple, kullanıcılarına anneler günü için Apple Watch alabileceklerini ve bunun harika bir hediye olduğunu anlatan bir mail gönderiyor. Mailde, birde kolunda Apple Watch bulunan bir bayanın fotoğrafı yer alıyor.

Peki bu kadar uzun süredir piyasada olan Apple Watch’u almak ne kadar mantıklı ? Çünkü Eylül ayında Apple’ın iPhone 7 ile birlikte Apple Watch 2’yi tanıtıması bekleniyor. Yani bugünden itibaren 5 ay var. Bu sürede sıfır bir Apple Watch’a para verip, 5 ay sonra onun eski sürüm olarak adlandırılmasını istemeyiz sanırım.

Ayrıca Apple’ın, Watch 2 modelinde yeni donanımsal değişiklikler ve iyileştirmelerin yanı sıra yeni renk seçenekleri sunacağı da konuşuluyor. Bunun yanında Apple Watch’un iPhone’a ihtiyaç duymadan kendi başına çalışabilecek bir akıllı saat konumuna getirilmesi de gelen sızıntılar arasında.

Apple Watch’a şimdi en az 1.000 TL verip satın almak açıkçası pek mantıklı durmuyor. Eylül ayında, Apple Watch 2 çıktığı zaman Apple Watch fiyatlarında ister istemez yine bir indirim oalcaktır diye de düşünüyorum. Ancak daha önce hiç akıllı saat kullanmadıysanız ve çok istekliyseniz tabi ki hevesinizi kırmak istemeyiz.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch Gündelik Hayatta Test Ediliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?