Apple Watch 5 Titanyum Kasa Sunabilir

0
202
Apple Watch 5 Titanyum

Apple’ın yeni akıllı saatleri için yavaş yavaş iddialar gündeme gelmeye başladı. İlk olarak Apple Watch 5 akıllı saatinin ne zaman tanıtılacağına ilişkin bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Bu alanda oldukça önemli bilgiler paylaşan ünlü analist Ming Chi ku tarafından yapılan açıklamalar sonrasında saatlerin Eylül ayı içerisinde tanıtılacağı ortaya çıkmıştı.

Yeni akıllı saatler için tanıtım tarihinin yaklaşması ise teknik özellikler için bazı detayların paylaşılmasını sağladı. Son olarak saatlerin kasa malzemesi konusunda bazı iddialar paylaşıldı. Buna göre Apple Watch 5 Titanyum kasa ile gelebilir.

Apple Watch 5 Titanyum Kasa Neler Sunacak?

Markanın bu sene iki farklı kasa seçeneği daha sunduğunu görmek mümkün olacak. İlk seçenekte kasanın seramik olduğunu görmek mümkün olacak. Seramik kasanın daha önce de kullanılan bir kasa seçeneği olduğunu biliyoruz. Bu nedenle seramik kasa seçeneği pek sürpriz değil.

Bunun dışında ikinci kısımda ise titanyum kasanın sunulması bekleniyor. Titanyum kasa ise Apple tarafından ilk defa denenecek olan seçenek olacak. Titanyum kasanın kullanılması, saatlerin dayanıklılığın artması konusunda çok önemli bir adım olacak. Muhtemelen düşmelere karşı ekstra bir koruma sunulacak.

Apple Watch 5 Titanyum

 

Apple Watch 5 Titanyum kasa seçeneğinde ve seramik kasa seçeneğinde ise iki farklı kasa boyutu olacak. Geçen senelerde gelen kasa seçeneklerinde olduğu gibi yine 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı kasa seçeneği sunulacak.

Seramik ya da titanyum seçeneklerinin sunulması boyutu değiştirmeyecek. Yeni akıllı saatlerin tanıtımından sonra geri kalan detaylar belli olacak. Özellikle fiyat farkı gibi konular merakla bekleniyor. Muhtemelen titanyum kasa, ana modele göre biraz daha yüksek bir fiyatla satışa çıkacak.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here