Apple Watch 5 Sesleri Gelmeye Başladı

0
326
Apple Watch 5

Akıllı telefonları için geri sayımı başlayan Apple’ın, bir yandan yeni iPhone akıllı telefonları için hazırlıkları sürüyor bir yandan da yeni akıllı saatleri için detayları ortaya çıkıyor. Apple Watch 5 akıllı saatleri için son olarak tanıtım tarihi ortaya çıktı. 2019 iPhone modelleri için tanıtım tarihi neredeyse netlik kazanan markanın, Apple Watch 5 saatleri için tanıtımı ne zaman yapacağı ise Ming Chi Kuo tarafından yapılan paylaşım sonrasında ortaya çıktı.

Apple Watch 5 Ne Zaman Geliyor?

Yeni akıllı saat modelleri için tanıtımın ne zaman yapılacağına ilişkin raporlar paylaşan Ming Chi Kuo, saatin tanıtımının Sonbahar ayında yapılacağını ortaya koydu. Saatin tanıtımının Eylül ayında yapılacağı ve yeni iPhone modellerinin tanıtımı sonrasında saatlerinde piyasaya sürüleceği belirtildi.

Aslında 2019 iPhone modellerinin tanıtımının 20 Eylül tarihinde yapılması bekleniyordu. Fakat Apple Watch 5 akıllı saatleri için tanıtım tarihinin 10 Eylül olduğu iddia edildi.

Apple Watch 5

Bu durumda yeni akıllı saatlerin daha erken tanıtılması söz konusu olabilir. İkinci bir ihtimal ise yeni akıllı saat modelleriyle beraber yeni iPhone modellerinin de tanıtılma ihtimalinin olduğu.

Yeni akıllı telefonların ve saatlerin Sonbahar aylarında satışa çıkmasına ise kesin gözüyle bakılıyor. Yeni modellerin tanıtımının detayları için yakın bir tarih sonra bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. Yeni bilgiler geldikten sonra, yeni detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch Series 2 Satışlarını Arttırmakta Kararlı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?