Apple Watch 4 Tasarımı Ortaya Çıkmış Olabilir

0
73
Apple Watch 4

Apple’ın yeni ürünleri bir bir tanıtılmaya devam ediyor. Son olarak 2018 MacBook Pro modellerinin tanıtımı gerçekleştirildi. Yeni bilgisayar serisinin tanıtılmasının yanında markanın Türkiye fiyatlarını da güncellediğini gördük. Tüm bu gündem arasında yeni ürünler içinde detaylar gelmeye devam ediyor. Bu kez ise Apple Watch 4 modeli için yeni görseller ortaya çıktı. Merakla beklenen yeni akıllı saat tasarımını ortaya çıkan Apple Watch 4 görselleriyle beraber Apple’ın nasıl bir akıllı saat modeli sunacağına ilişkin de daha detaylı bilgiler elde etmiş oldu.

Apple Watch 4 Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Akıllı telefonlarda kullanılan çerçevesiz tasarımların, akıllı saat modellerine uyarlanacağı model olarak karşımıza çıkan Apple Watch 4 akıllı saatlerinin, görsellerinde de bu detaylar doğrulanıyor. Görsellere bakacak olursak, ekranlarda çerçeve alanından kurtulmuş bir akıllı saat görüyoruz.

Saatin ekranlarında %15’lik bir büyüme gerçekleştirildiği görülüyor. %15 oranında daha geniş bir ekranın kullanılmasının yanında çerçeve kısmında ise %20’lik bir inceltme söz konusu. Yeni akıllı saat modelinin eski seriye göre genel oranda %35’lik bir büyümeyle dikkat çekeceği görülüyor.

Apple Watch 4

Apple Watch 4 akıllı saat ekranlarının bu kadar geniş olmasının yanında fiziksel tuş kullanımının da devam ettiğini görüyoruz. Daha önce gelen iddialarda fiziksel tuş kullanımı yapılmayacağı yönünde bilgiler verilmişti. Fakat son paylaşılan görseller gösteriyor ki fiziksel tuş kullanımına devam edilecek.

Ancak bu durum çerçevelerin inceltilmesine ve ekranların genişletilmesine engel olmayacak. Ekran kısmında yine beklendiği gibi oldukça geniş bir model görebileceğiz. Eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz Apple Watch 4 serisinin, tanıtımının hemen arkasından bu detayları daha yakından inceleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir: 2018 MacBook Pro 40799 TL’ye satılıyor

İLGİLİ HABER:  iPhone 11 DxOMark Puanları Açıklandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?