Bir süredir devam eden Apple’ın sessizliği 27 Mart günü bozuldu. Markanın eğitim etkinliği olarak bilinen etkinlik, 27 Mart tarihinde düzenlendi ve yeni bir iPad modeliyle beraber bir dizi yeni uygulama sürümü tanıtıldı. Ayrıca öğrenciler içinde yeni ayrıcalıklar sunan markanın, etkinliğinin hemen ardından ise hem yeni yazılımları hem de yeni ürünleri konusunda iddialar gelmeye başladı. Bu noktada ilk olarak Apple Watch 4 akıllı saat serisi için yeni bilgiler ortaya çıktı. Detaylara geçelim.

Apple Watch 4 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Bir süredir Apple Watch serilerinde aynı kasa kullanımı yapılıyor. Fakat Apple Watch 4 akıllı saatlerinde bu durumun değişebileceği belirtiliyor. Ünlü analist Ming Chi Kuo tarafından gelen bilgilere bakacak olursak, akıllı saatin bu kez %15 daha büyü bir boyutu olacak. %15’lik bir boyut artışıyla beraber ekranların daha da büyüdüğünü görmek mümkün olacak. Ayrıca bu durum akıllı saatin pil kapasitesine de etki edecek. Pil kapasitesinin de artış gösterdiğini görmek mümkün olacak. Kasa boyutu da biraz daha genişlemiş olacak.

Apple Watch 4

Daha önce iddialara yansıyan Face ID teknolojisi nedeniyle mi böyle bir büyüme görülecek kesin değil ancak Apple Watch 4 modellerinin 44 mm ve 48 mm kasa ile gelmesi bekleniyor. Her iki kasa boyutunda da ekstra sensörlerin kullanılacağı belirtiliyor.

Satışları sürekli olarak artan akıllı saat modellerinin son serisi için düşünülen fiyatın ise 399 dolar olduğu açıklandı. Detaylar gelmeye devam ettikçe Apple Watch 4 modeli hakkında yeni bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: GetContact Apple’ın Uygulama Mağazasından Çıkarıldı

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Sonunda Üretim Bandında Yerini Aldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?