Apple Watch 4 için Yeni Bir İddia Gündemde

0
128
Apple Watch 4

Akıllı saat serileri için en iddialı ürünlerden biri olacak olan Apple Watch 4, kısa süre sonra tanıtılacak. Yeni seri akıllı saat modellerinin özelliklerinin neler olacağı ise her geçen gün biraz daha detaylanıyor. Apple’ın bu seriyle beraber neler sunacağı konusunda son olarak tasarım detayları ortaya çıkmıştı.

Bu detaylara göre yeni akıllı saat modellerinde ekran boyutunun büyüyeceği bilgisini elde etmiştik. Hatta bunun için ünlü Apple analisti olan Ming Kuo tarafından bazı paylaşımlar yapıldı. Akıllı saatin ekranının büyüyeceği konusunda gelen iddiaların hemen arkasından bu kez ise Apple Watch 4 akıllı saatinin kayışları için güzel haberler ortaya çıktı.

Apple Watch 4 Mevcut Apple Watch Kullanıcıları Sevindirecek

Bu kez haber Bloomberg tarafından geldi. Daha önce yeni iPhone modelleri konusunda paylaşımlar yapan Bloomberg, bu kez yeni akıllı saat modeli için paylaşım yaptı. Yayınlanan yeni raporda Apple Watch 4 akıllı saatlerinin ekran boyutunun %15 oranında büyüyeceği doğrulandı. Eski modele göre daha büyük olacak olan ekranlar, 42mm kasada 1.78 inç olarak karşımıza çıkacak. 38 mm kasada ise ekranların 1.57 inç olacağı konusunda bilgiler verildi.

Apple Watch iCloud kaldırma

Yeni saatlerin ekran boyutu böylelikle büyümüş olacak. Ancak bu kısımda güzel bir haber var. Kasa boyutunda bir değişiklik olmadığı için Apple Watch 4 akıllı saatlerinin tüm eski kayışlara uygun olarak geleceği de açıklamalarda yer aldı.

Yani çerçeveler incelecek ve ekran büyüyecek ancak kasa değişmediği için kayışlarda herhangi bir değişiklik olmayacak. Haliyle tüm kayışları bu modelde de kullanmak mümkün olacak. Yeni iPhone modelleriyle beraber tanıtılacak olan akıllı saatin, daha ne gibi ayrıcalıkları olacağını Eylül ayında göreceğiz.

İlginizi Çekebilir: 2018 MacBook Pro Bir Güncelleme Daha Aldı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here