Apple Watch 4 Eski Serileri Geride Bıraktı

0
118
Apple Watch

Apple’ın yeni akıllı saat modeli için satışlar başlıyor. Tanıtımın yapılmasının ardından ön siparişe açılan akıllı saat, birçok yeni özelliği ve tasarım değişiklikleriyle Apple’ın son gözdesi olmayı başardı. Markanın yeni akıllı saat modeli içerisinde yer verdiği sistemin ise ne kadar başarılı olduğu konusunda ise yeni testler ortaya çıkmaya başladı. Son olarak Apple Watch 4 akıllı saat modelinin eski Apple Watch serileriyle karşılaştırıldığı bir video yayınlandı. Yeni videoyla beraber Apple Watch 4 serisinin ne kadar daha hızlı olduğu da ortaya çıkmış oldu.

Apple Watch 4 Eski Serilere Karşı Ne Kadar Başarılı?

MacRumors tarafından yapılan karşılaştırmada Apple Watch 4 akıllı saat modelleriyle eski seriler karşı karşıya getiriliyor. Seri 1, seri 2 ve bir nesil önceki Apple Watch 3 akıllı saatlerinin yer aldığı karşılaştırmada en hızlı saat seçiliyor.

Karşılaştırmada 4 saat modelinin de değerlerine bakılıyor. Çift çekirdekli işlemci modeli olan S4 ile Apple Watch 4 tüm eski modellerin önünde. Apple Watch 3 ile arasında ufak bir fark olan akıllı saatin liderliği ele aldığını söyleyebiliriz. Zaten beklenen durum da buydu.

Özellikle seri 2 ve seri 1 ile arasında bir uçurum söz konusu. Siri, uygulama açma hızları, saat başlama hızı ve genel hız değerlerinde yeni akıllı saat çok daha önde. İkindi sırada ise geçen senenin akıllı saat modeli olarak tanıtılan Apple Watch 3 modeli var. Her iki akıllı saatin de ortalama değerlerin üzerine çıktığı bir gerçek. Detaylı karşılaştırmayı videoda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp iOS Sürümü için Reklam Düzenlemesi

İLGİLİ HABER:  WhatsApp iOS için Müthiş Güncelleme

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?