Apple Watch 3 Türkiye’de Satışa Çıktı

0
85
Apple Watch 3

Apple yeni akıllı saatlerini, yeni iPhone modelleriyle beraber duyurdu. Dikkat çeken özellikleri ve sağlam kasa yapısıyla beraber gelen yeni akıllı saat Apple Watch 3, birçok önemli özelliğiyle beraber ise Apple Watch 2’nin yerine geçmişti. 50 metreye kadar suya dayanıklı tasarımı ve LTE desteğiyle beraber geliştirilen akıllı saatin, tüm özellikleri de açıklanmıştı. Artık çıkış tarihi merakla beklenen Apple Watch 3 akıllı saatleri sonunda ülkemizde de satışa sunuldu.

Apple Watch 3

Apple Watch 3 Satışta

Hem Apple Store merkezlerinde hem de online satış sayfalarında ülkemize de satışları başlayan Apple Watch 3 akıllı saatlerinin stoklarının yenilendiğini de belirtelim. Yeni akıllı saatin satışa çıkmasının ardından kullanıcılar saatin ülkemiz fiyatlarını da araştırmaya başladı. Yeni modelin detayları ve fiyatları konusunda daha önce birçok kez bilgi vermiştik. Yazıda bulacağınız linklerle saat hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu linkler üzerinden saatler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun dışında saatin satış sayfasına gitmek için Apple bağlantısını kullanmanız mümkün. Online satış sayfasında gönderim için istenen sürenin de 1 iş günü olarak güncellenmiş olduğunu ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.1 Beta 1 ile iOS 11.0.1 Batarya Testinde Karşı Karşıya

 

İLGİLİ HABER:  Apple Watch 3 Çıkış Tarihi ve SIM Kart Desteği İçin Yeni Bilgiler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?