Apple Watch 3 Tüm Renkler, Türkiye Fiyatları, Nike Spor Serileri ve Kutu İçeriği

1
257
Apple Watch 3

Yeni iPhone modelleri üzerinde çok fazla konuştuk. Her ne kadar iPhone modelleri asıl ilgiyi toplayan modeller olsa da bunun yanı sıra Watch 3 akıllı saatlerinin de başrol oynadığını gördük. Tanıtımla beraber ortaya çıkan yeni akıllı saatin özelliklerine de daha önce sitemizde yer vermiştik. En önemli özelliklerinden biri olan LTE desteğiyle beraber çıkacak olan Apple Watch 3 için yeni detaylar paylaşalım. Apple Watch 3 Renkleri neler? Apple Watch 3 Türkiye Fiyatları ve Nike özel serisinden söz edeceğiz.

Apple Watch 3 Renkleri

Yeni akıllı saat modelinin hangi renklere sahip olduğundan başlayalım. Eski akıllı saat modeline göre bu seride biraz daha geniş bir renk yelpazesi bulunuyor.

Apple Watch 3 Altın Rengi

İlk renk yeni iPhone modellerinde de yer verilen altın rengi. Bu modelde tüm kasada altın rengi kullanılıyor. Fiziksel tuşlar dahil kullanılan altın kasa ise iPhone 8 modellerinde yer alan renklere bir hayli benzemekte.

Apple Watch 3

Apple Watch 3 Uzay Grisi

Apple için bu senenin rengi, uzay grisi. iPhone X modelinde bile yer alan uzay grisi rengi akıllı saatlerde de yerini almış. Tüm kayış dahil uzay grisi rengi de siyaha yakınlığı ile göze hoş gözüken sistem oluşturmuş durumda. Burada dikkat edilecek olan bir nokta daha var. Bu seride iki farklı kordon seçeneği var. İsterseniz tamamen siyah seçimi de yapabiliyorsunuz.

Apple Watch 3 Uzay Grisi

Apple Watch 3 Gümüş

Son renk gümüş rengi. Tıpkı iPhone modellerinde olduğu gibi tamamı gümüş olan akıllı saat modelini de tercih edebilirsiniz.

Apple Watch 3 Gümüş

Nike Modeli

Tüm renkler Apple Watch 3 özelliklerinin dışında, Nike özel serisi de çoktan hazırlanmış. Spor özel kordonlarıyla beraber gelen Nike versiyonunun içerisinde özel Nike uygulamalarına yer veriliyor. Başka bir sistem özellik farkı ise bulunmuyor. En büyük artı tasarım.

İLGİLİ HABER:  Nedir bu Netflix? NetFlix rehberi

Apple Watch 3 Nike

Apple Watch 3 Türkiye Fiyatları ve Kutu İçeriği

Renkler ve Nike modelinden sonra akıllı saat serisinin Türkiye fiyatlarından ve kutu içeriğinden söz edeceğiz.

38 mm Kasa Boyutlu Model

Bu serinin ülkemiz fiyatı 1.649,00 TL olarak açıklandı. Yeni fiyatın şimdiden ön siparişe açıldığını görüyoruz.

42 mm Kasa Boyutlu Model

Biraz daha geniş kasa boyutuna sahip olan akıllı saat serisinde ise fiyatın 1.799,00 TL olduğu açıklandı. Her iki modelde 29 Eylül itibariyle satışa çıkacak.

Kutu İçeriği Nasıl?

Kutu içeriğinde ise 4 ana ürün bulunuyor. Belgeleri ve kılavuzları saymazsak kutu içerisinde yer alanlar şöyle;

  • Alüminyum Kasa (Yani saat)
  • Spor kordon
  • 1 m manyetik şarj kablosu
  • 5 W USB bağlantılı güç adaptörü

Not: LTE destekli modellerin ülkemizde gelmeyeceği söyleniyor. Bu konuda net bilgi elde edildiğinde de paylaşacağız.

Sizce Yeni Akıllı Saat Nasıl? Yorumlarınızı Bekliyoruz 🙂

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?