Apple Watch 3 Oval Ekranla Gelebilir

0
65
Apple Watch 3

Apple’ın yeni iPhone modelleri gündemde olsa da aslında markanın yeni ürünlerinin sadece yeni seri iPhone akıllı telefonları olmayacağını söylemek gerekiyor. Bunun dışında Apple’ın daha birçok yeni teknolojisi sunulacak. iPad modelleri, yeni MacBook modelleri derken markanın en çok öne çıkacak olan serilerinden birisi de saat alanında amiral gemisi modeli olacak olan Apple Watch 3 akıllı saatleri olacak. Apple Watch 2 modelinde elde ettiği başarıyla zaten kendisini kanıtlamış olan markanın aynı çıkışı Apple Watch 3 akıllı telefonlarında da göstermesi bekleniyor. Üstelik bu kez Apple çok daha köklü değişimlere gideceği iddiası da var. Markanın bu alanda en büyük değişiminin ise ekranları olması bekleniyor.

Apple Watch 3 Ekran Patent Görselleri

Ekranlarda beklenen değişim için yeni seri Apple Watch 3 akıllı telefonlarının yeni patent görselleri de yayınlanmış durumda. Eğer beklenen değişim bu patent görsellerine göre yapılacak olursa Apple’ın kare ekran kullanımından vazgeçeceği görülüyor. Kare ekran yerine bu kez yeni modelde dairesel ekran modelinin benimseneceği belirtiliyor.

apple watch 3 patent

Patent görsellerinde de yer alan gelişmeye göre Apple’ın Apple Watch 3 akıllı telefonlarında çerçevesiz ve dairesel bir ekran kullanması muhtemel. Tabi markanın bu alanda yapacağı ekran değişimi saatin sisteminde de değişikliklere neden olacak. Özellikle akıllı saatlerin çok daha ince olması beklentiler arasında.

Tamamı Dokunmatik Yüzey

Apple Watch 3 için yayınlanan patent görsellerine bakacak olursak tamamı dokunmatik ekran olacak olan bir yüzey göze çarpıyor. Tabi bu durum sistemde nasıl bir değişime neden olur bilinmez ama saat kullanımını daha da kolaylaştıracağı kesin. En azından saatlerin çok daha şık ve çok daha uyumlu modeller olduğunu göreceğiz. Tüm bu patent görselleri ne kadar gerçek bilinmez ama iPhone 8 akıllı telefonlarında olduğu gibi Apple Watch 3 akıllı saatlerinde de ciddi bir değişim bizleri bekliyor. Bu değişimin içerisinde ise ekranlarında yer alacağı kesin. Diğer sistem değişimleri için ise bir süre daha takipte kalmak gerekecek.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE İndirime Girdi – Fiyat Ne Kadar Değişti?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?