Apple Watch 3 Kutu Açılımı (Video)

0
140
Apple Watch 3

Apple’ın yeni akıllı saatleri olan Apple Watch 3 için teslimatlar yapılmaya başlandı. Yeni akıllı saatlerin ülkemizde de fiyatlarının açıklandığını ve satışlarının da başladığını belirtmiştik. Eski Apple Watch 2 akıllı saatlerine göre daha başarılı bir kasa ve daha başarılı bir sistem ile beraber geldiğini bildiğimiz Apple Watch 3, LTE desteğiyle de epey bir ilgi çekmeyi başardı.

iPhone ile bağımsız olarak çalışabiliyor olması ve arama, mesajlaşma gibi işlemleri doğrudan gerçekleştirmesiyle dikkat çeken saatin, suya karşı dayanıklılığı ise epey bir arttırılmıştı. 50 metreye kadar suya dayanıklılığı da bulunan akıllı saatlerin kutu içerikleri de ortaya çıkmıştı. Burada kablosuz şarj müjdesi de gelen akıllı saat serisinin şimdi ise kutu açılım videoları ortaya çıktı.

Apple Watch 3 Nasıl Görünüyor?

Tasarımı çok fazla değişiklik göstermemiş olsa da biraz daha başarılı bir akıllı saat tasarımını gördüğümüz Apple Watch 3, renkler konusunda da başarılı bir yapı ile geliyor. Daha önce Apple Watch 3 kutu içinde yer alanlarla ilgili olarak paylaşımlar yapmıştık. Şimdi ise yeni seri akıllı saatlerin kutu açılım videosunu ve iPhone ile eşleştirilme videosunu karşınıza getiriyoruz.

Apple Watch 3 akıllı saatlerinin kutusunda yer alan malzemeler ve en önemlisi de yeni akıllı saatin ise LTE destekli modele ait olduğunu belirtelim. Ülkemizde ise LTE destekli modelin satıldığını görmek mümkün olmayacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir: iOS 11 Sonrasında Home Butonu Değişikliği

İLGİLİ HABER:  Apple, CES 2020 Fuarında Boy Gösterecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?