Apple Watch 3 için Yeni Videolar Paylaşıldı

Apple Watch 3 için yeni reklam videoları yayınlandı. Yeni reklam videolarında dikkat çeken detaylar neler?

0
44
Yenilenen Apple Watch Series 3

Apple akıllı telefonlarına verdiği önemi, akıllı saat modellerine de vermeye başladı. Apple Watch 2 serisinden sonra satışların bir hayli artmasının ardından markanın yeni düzene geçtiği ve akıllı saatleri içinde önemli bir yer ayırdığını görmeye başladık. Apple Watch 3 modelinde de bu tavır devam etti. Satışları yükseltmek için yine Apple’ın önemli adımlar attığı görülüyor.

Özellikle marka bu kez çok daha fazla reklam kampanyası düzenlemeye başladı. Markanın yeni saatin tanıtımdan beri düzenli aralıklarla Apple Watch 3 reklamları yayınladığını da gördük. İşte bu kampanyalar kapsamında yeni Apple Watch 3 videoları da yayınlandı.

Apple Watch 3 Reklam Videoları

Yayınlanan yeni videolar başlatılan bir kampanyanın devamı niteliğinde. Sitemizi takip eden kullanıcılar bilecektir Watch 3 ile aktivite takipleri daha başarılı hale getirildi.

Apple yeni aktivite takip sistemini kullanıcılara aktarmak için daha öncede birçok video yayınlamıştı. Şimdi yayınlanan videolarda “Halkaları tamamla” kampanyasının devamı niteliğinde. 3 yeni video yayınlayan Apple’ın yine aktivite takip sistemi üzerinde paylaşımlar yaptığı görülüyor.

Videolarda daha fazla aktivite ile halkaların tamamlanması vurgulanıyor. Reklam videolarının yine 15 saniyelik kısa kesitler olarak sunulduğunu da ekleyelim. Zaten Apple’ın genel stratejisi kısa ama çarpıcı videolar oluşturmak. Bu bağlamda yeni videoların 15 saniyelik kısa kesitler olarak sunulması pek şaşırtıcı değil. Sözü daha fazla uzatmadan sizi Apple Watch 3 videolarıyla baş başa bırakalım.

 

İLGİLİ HABER:  iPhone sürekli yeniden başlıyor sorunu- Güncellendi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?