Apple Watch 3 İçin Yeni İddialar Gelmeye Başladı

0
33
Apple Watch 3

Akıllı telefonları ile öne çıksa da sadece iPhone akıllı telefonları ile kullanılabilmesine rağmen ciddi oranda satış rakamı elde eden Apple Watch akıllı saatleri de markanın en az akıllı saatleri kadar öne çıkmayı başarmış modelleri olarak biliniyor. Genel olarak akıllı saatlerinde kullandığı teknolojiyle de beğeni toplayan Apple’ın son olarak akıllı sat alanında Apple Watch 2 serisi ile yer aldığını biliyoruz.

Şimdiler Tiyatro modu adı verilen yeni bir moda da kavuşacağı konuşulan akıllı saatlerin güncellemeleri bir yandan gündem olurken Apple’ın bir yandan da yeni seri akıllı saatleri için çalışmalara başladığı ortaya çıktı. Söz konusu akıllı saatler üzerinde yapılan çalışma ise patent görselleri ile beraber ortaya çıktı.

Artık Dairesel Tasarıma Mı Geçiliyor?

Bu noktada yeni seri Apple Watch akıllı saatleri için beklenen iddiaların patent görselleri ile beraber bir kez daha gündeme geldiğini belirtelim. Söz konusu iddialara ve görsellere göre Apple sonunda kare ekran modelinden vazgeçecek. Bunun yerine son dönemde diğer birçok akıllı telefon rakibi tarafından olduğu gibi dairesel bir tasarıma geçiş yapacağı düşünülen Apple’ın patent görselleri de bu duruma bir kanıt oluşturdu.

Apple Watch

Görsellerde dairesel ve çerçevesiz olarak gözüken akıllı saatlerin tasarım konusunda geçekten seriye bir farklılık getireceği kesin. Tabi tüm bu iddialar doğruysa ve beklendiği gibi dairesel tasarım gelirse.

Çok Daha Sade Bir Model

Bununla beraber yine görsellere göre Apple Watch 3 olduğu iddia edilen saatlerin oldukça sade bir görüntüye sahip olduğunu da belirtelim. Apple Watch 2’ye oranla çok daha basit bir görüntüsünün olması acaba bir saat değil ara model bir bileklik mi söz konusu sorularını da akla getirmedi değil.

Apple Watch 3

Fakat Apple’ın şimdiye kadar akıllı bilekliklere sıcak bakmaması ve markadan bu yönde bir çalışma görmemiş olmamız akıllı bileklik iddialarını da biraz zayıflatıyor. Sonuç olarak Apple’ın nasıl bir karar vereceği ve yeni seri akıllı saatlerin beklendiği gibi dairesel tasarıma sahip olup olmayacağı ise yavaş yavaş gündeme gelmeye ve tartışılmaya başlanacak gibi.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?