Apple Watch 3 Gerçekten Hayal Kırıklığı Mı Olacak?

0
68
Apple Watch 3

Her iki modelinde de Apple Watch akıllı saatlerin ne kadar başarılı akıllı saatler olduğuna şüphe yok. Öyle ki özellikle ikinci seride Apple daha önce diğer akıllı telefonlarda yer almayan birçok yeni teknoloji konusunda da çalışmaları ile öne çıkmıştı.

Su tahliye sistemi ve benzeri sistemlerle beraber Apple Watch 2 akıllı saatlerinin büyük oranda başarı elde ettiğini de söylemek gerek. Özellikle satış rakamları konusunda yılbaşından sonra istediğini aldığı da ortaya çıkmıştı.

Genel olarak başarılı bir akıllı saat serisi olarak gösterilen Apple Watch serisi akıllı saatlerinin elde ettiği bu başarı ile beraber 3.üyesinin de piyasaya sürüleceği ortaya çıkmıştı. Kısa süre önce ortaya atılan iddialarla beraber bir kez daha gündeme gelen Apple Watch 3 akıllı saatlerinin ne kadar beğeni kazanacağı ve ne gibi özelliklere sahip olacağı da merak konusu olmaya başladı.

Apple Watch 3 Değişiklik Getirmeyecek Mi?

Apple Watch 3 akıllı saatleri için ilk iddialara ortaya çıktığında daha önce yazdığımız yazı ile Apple Watch 3 akıllı saatler için beklenen ana özellikleri belirtmiştik. Tüm bu haberlerden sonra yeni seri akıllı saatler için yeni iddialarda gündeme gelmeye başladı. Şu an için sadece iddialarla ortaya çıkan özelliklere bakacak olursak gerçekten Apple Watch 3 beklenenin altında bir ürün olabilir.

Apple Watch 3

Son iddialara göre daha önce sadece pil süreleri arttırılacağı düşünülen modelin bunun dışında çok fazla farklı bir özelliği barındıracağı da düşünülmüyor. Bu durum haliyle ilk iddialara göre Apple Watch 3 için hayal kırıklığı oluşturmaya başladı. Tabi şu an hemen her bilginin iddialardan ibaret olması saatin hayal kırıklığı yapacağı yorumunun yapılmasının doğru olmadığını gösteriyor.

Ara Model Gelebilir Mi?

Fakat belli başlı iddialarda sürekli aynı özelliklerin konuşuluyor olması kafa karışıklığına da neden olmuyor değil. Hatta bu gibi çok fazla değişimlerin olmaması durumunda Apple’ın yeni akıllı saatlerinin değil de ara modelinin, Apple Watch 2 Pro gibi bir modelin gelmesi de düşünülebilir. Tüm bu detaylar Apple’ın açıklamalarına kadar uzun süre daha yeni akıllı saat modeli için iddiaların devam edeceğini de gösteriyor. Bunun için Apple’ı beklemek gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch'un Sensörlerinin Dövmeden Etkilendiği Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?