Apple Watch 2 ne zaman çıkacak?

0
300
Apple Watch 2 ne zaman çıkacak?

Apple son birkaç senedir akıllı saat modelleri ve performans geliştirmeleri üzerine oldukça yoğun çalışıyor.

Apple Watch 2 olarak adlandırılması öngörülen ve OGS (One Glass Solution) isimli yeni ekran teknolojisi ile gelecek olan akıllı saatin yeni özellikleri çok merak ediliyor.
Geçtiğimiz haftalarda teknoloji ile ilgili yazılar yayımlayan bir dergide Apple’ın mevcut Watch’larda kullandığı teknolojiyi artık kullanmayı planlanmadığına dair bazı iddialar yer almıştı. Hatta Apple’ın OLED panellerle yakından ilgilendiği de iddialar arasındaydı. Ancak görünen o ki, Apple, Watch 2 için OGS ekran teknolojisini kullanmaya karar vermiş.
Apple Watch 2 ne zaman tanıtılacak?
Apple Watch 2’nin tam tanıtım tarihi henüz kesin olmamakla birlikte Eylül ayında hem tanıtımının yapılması hem de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Eylül ortalarında Iphone 7’yi tanıtacak Apple’ın düzenlediği büyük etkinlikte Apple Watch 2’ye de yer vermesi ise beklentiler arasında.
Apple Watch 2’nin özellikleri ne olacak?
Özellikleri sır gibi saklanan Apple Watch 2 ile ilgili internette bazı söylentiler dolaşıyor. Saatin kasa bölümünün ilk Apple Watch’a göre daha ince olması bekleniyor; böylece kullanıcıların rahatlığı ön planda tutuluyor olacak. Apple, kullanıcıları için radikal bir değişiklik yapıyor ve cam üzeri cam panel yerine OGS (One Glass Solution) teknolojisine bir şans tanıyor. Bunun altında da hem kasanın daha hafif olması hem de daha büyük bir batarya için yeterli alan sağlanması fikrinin yer aldığı belirtiliyor. OGS teknolojisi ile ekran üzerinde kat katcam paneller yerine sadece tek katmandan oluşan bir panel bulunacak.

İLGİLİ HABER:  Gene Munster 3 Milyon Apple Watch'un Satıldığını Ve 2017 Yılında Bu Cihazlar İçin Kırılma Noktası Olacağını Dile Getirdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?