Apple Watch 2 Kullanıcılarına Müjdeli Haber

0
144
Apple Watch 2

Apple’ın akıllı saat pazarında açık ara önde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Marka Apple Watch serileriyle beraber en az iPhone kadar konuşulan bir çıkış yakalamış durumda. Bu durumdan oldukça memnun olduğu bilinen Apple’ın akıllı saat kullanıcılarını memnun edecek adımları da gelmeye devam ediyor. Bu noktada son haber ise Apple Watch 2 kullanıcıları için geldi. Bir nesil eski akıllı saat modeli olan Apple Watch 2 akıllı saatlerinde yaşanan pil sorunları için açıklama yapan marka, ücretsiz onarım müjdesini verdi.

Apple Watch 2 Pilleri Ücretsiz Değiştirilecek

Apple tarafından açıklanan bilgilere göre Apple Watch 2 akıllı saat modelinde pil şişmesi ya da pil şişmesine bağlı olan ekran kalkma sorunları ücretsiz olarak onarılacak. Pillerin eskimesinden dolayı oluşan sorunlar içinde yine ücretsiz tamir programı uygulanacak.

Saatin 42 mm kasalı modeli içinde aynı durum söz konusu olacak. Piller geniş olsa bile değişime girebileceksiniz. Apple’ın çalışanlarına gönderdiği mesajlarda ortaya çıkan yeni servis hizmeti için bazı şartlarda yok değil.

En önemli şart Apple Watch 2 akıllı saatini satın alma süreniz. Saati almanızın üzerinden maksimum olarak 3 yıl geçmesi gerekiyor. 3 yıl 1 gün geçirseniz bile bu tamir programında katılmanız mümkün olmayacak. Onun dışında saatlerin dışarıdan müdahale görmemiş olması gerek. 3.parti servislerden garanti durumunu bozacak müdahalelerde hizmetten yararlanmanızın önüne geçecek.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.3 Ekran Görüntüsünde Bug Sorunu

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 Pro Max DxOMark Puanları Nasıl?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?