Apple Watch 2 İçin Yeni Reklam Filmi Geldi

0
89
apple watch 2

Apple reklam filmlerinin sayısını her geçen gün biraz daha arttırıyor. Son olarak marka iPhone 7 RED serisini ve yeni iPad Pro serilerini piyasaya sürmesi ile beraber gündeme gelmiş ve bir anda son dönemin en çok konuşulan markalardan biri olmayı başarmıştı. Henüz yeni seri iPhone 7 RED ve iPad 9.7 inç modelinin satışlarına yeni başlamış olsa da satışlarda ciddi oranda başarı elde eden marka bir yandan da reklam filmlerine daha fazla yüklenerek çok daha fazla kullanıcının ilgisini çekmeye çalışıyor. Son olarak yeni iPad 9.7 inç modelini yayınlamadan önce Twitter reklamları ile beraber yeni tablet modellerini bilgisayarlarla karşılaştıran marka şimdi ise reklam alanında Apple Watch 2 serisine yöneldi.

Akıllı Saat Satışlarını Artırmaya Çalışıyor

Markanın ardı ardına yeni reklam filmleri yayınlayarak Appee Watch akıllı saatlerini öne çıkarmasının nedeni ise yeni ürünleriyle beraber satışlarında yükseliş yakalamayı başarmışken Apple Watch serisinin satışlarını da arttırmak. Son dönemde daha çok saatlerinin aktivite koçluğu özelliğine vurgu yapan markanın dün itibariyle yeni bir reklam filmi daha yayınlandı.

Apple Watch 2 serisi için yayınlanan yeni reklam filmi ile beraber saatlerin bir kez daha sportif yönü de ön plana çıkarılmış oldu. Apple Watch serisinde aktivite takibi özelliğine vurgu yapan yeni reklam filminin beklenenden çok ilgi görmeyi başardığını da belirtelim. Sadece spor özelliklerini değil bunun dışında etkinliklerde yer alan zil seslerine de vurgu yapan reklam filmi Apple’ın reklam geleneğini bozmadığını da bir kez daha göstermiş oldu.

Daha önce yayınlanan reklam filmlerinde olduğu gibi yine oldukça kısa bir reklam filmi sunan markanın bundan sonraki dönemlerde de reklam filmlerine devam edeceği düşünülüyor. Öyle ki Apple Watch 2 akıllı saatlerinin reklamlarının hemen öncesinde de yine yeni iPad serisi için 3 farklı reklam filmi yayınlanmıştı. Çok kısa süre içerisinde yeni bir reklam filminin daha yayınlanması Apple’ın kısa aralıklarla reklam filmlerini yayınlamaya devam edeceğini de gösteriyor.

İLGİLİ HABER:  Apple HomePod için Yeni Kısa Film Yayınladı

Söz konusu Apple Watch 2 reklam filmini aşağı da bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?