Apple Uzmanı olarak, uzun zamandır Apple dünyasına dair yeni gelişmeleri takip ediyor ve tüm bu gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. Daha önce Facebook sayfamız üzerinden yapmayı planladığımız bir çekilişten söz etmiştik. Planlanan çekiliş üzerinde büyük bir revizyon yaparak, sponsorlarımızın da destekleriyle çekiliş için tüm hazırlıklarımızı tamamladık.

Gerçekleştireceğimiz bu ilk çekilişle;

 • 1 kişiye iPhone 6 Plus
 • 2 kişiye iPhone 6

hediye edeceğiz.

– Çekilişe Nasıl Katılabilirsiniz?

Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılım için formda yer alan “ad soyad, telefon ve email” adresi kısımlarını doldurmanız yeterlidir. Bu durumda çekiliş için 1 çekiliş katılım hakkı kazanmış olacaksınız. Daha fazla çekiliş hakkı kazanmak için formu doldurmadan önce “Çekiliş Katılım Hakkınızı Arttırmak için Neler Yapabilirsiniz?” başlığına gözatın.

Çekiliş Katılım Formu

– Çekiliş Katılım Hakkınızı Arttırmak için Neler Yapabilirsiniz?

Çekiliş katılım şartını belirtildiği gibi eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz durumunda 1 çekiliş katılım hakkınız olacak. Daha fazla çekiliş katılım hakkı ile kazanma şansınızı yükseltebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımların hepsini veya istediklerinizi seçerek uygulayın;

 1. Facebook sayfamızı beğenmeniz durumunda +1 çekiliş katılım hakkı kazanabilirsiniz. Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/appleuzmani.net
 2. Twitter’da bizi takip ederek +1 çekiliş katılım hakkı kazanabilirsiniz. Twitter profilimiz: https://www.twitter.com/appleuzmanligi
 3. YouTube kanalımıza abone olarak +1 çekiliş katılım hakkı kazanabilirsiniz. YouTube kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCEX4Z2fivO1mFD9_HNnel7w
 4. Facebook sayfamız üzerinde ki çekiliş duyurusunu/yazısını kendi profilinizde veya sayfanızda “herkese açık” olarak paylaşmanız durumunda +3 çekiliş katılım hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş duyurusu: https://www.facebook.com/appleuzmani.net/posts/564454120324902
 5. Çekilişle ilgili tweet atarak ve tweetinize bu sayfanın linki ve @AppleUzmanligi’nı ekleyerek +3 çekiliş katılım hakkı kazanabilirsiniz.
 6. Çekilişe dair detayları bu sayfanın linki ile beraber herhangi bir platform/internet sitesi (forum, blog v.b.) üzerinde paylaştığınızda +5 çekiliş katılım hakkı kazanabilirsiniz.

– Çekiliş Ne Zaman Yapılacak ve Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişe katılım 21.03.2014 tarihinde saat 17:00’da başlayacak ve 22.04.2015 tarihinde saat 17:00’da çekilişe katılım son bulacaktır. Çekilişe katılanlar (çekiliş katılım haklarıyla) birlikte 24.04.2015 tarihinde sitemiz üzerinde listelenecektir. Katılımcıların (katılım haklarıyla birlikte) listelenmesinin ardından  herhangi bir yanlışlığı veya hatayı, özellikle katılım haklarında olabilecek hataların önüne geçmek için 3 günlük itiraz süreci başlayacaktır (bunun için sitemiz üzerinden ek bir duyuru yapılacaktır). İtiraz sürecinin sona ereceği 28.04.2015 tarihinde çekiliş wmaraci.com/cekilis-araci üzerinden yapılacak ve 3 asil ve 3 yedek olmak üzere 6 kişi belirlenecektir. Çekilişi asil ve yedekler kazananlar 29.04.2015 tarihinde sitemiz üzerinden ilan edilecektir.

İLGİLİ HABER:  Apple Destek Uzmanı Sisteminden Nasıl Destek Alınır?

– Çekiliş Kuralları/Bilinmesi Gerekenler

 1. Çekilişimiz de güven ve dürüstlük esastır.
 2. Çekilişin amacı hem Apple Uzmanı’nın tanıtımını sağlamak hem de takipçilerimizi ödüllendirmektir.
 3. Katılımcıların sahte hesaplarla veya diğer illegal yollarla yapacakları katılımların tespit edilmesi durumunda katılımları kabul edilmeyecektir.
 4. Apple Uzmanı katılımcılara, çekiliş sonucunda kazananlara ulaşmak/bildirimde bulunmak zorunda değildir. Katılımcılar çekilişle ilgili gelişmeleri aslen appleuzmani.net üzerinden ve/veya Facebook sayfamız üzerinden takip etmek durumundalar.

Gereken durumlarda Apple Uzmanı yöneticileri bu sayfa üzerinde güncelleme yapabilir, çekiliş detaylarını düzenleyebilir, yeni çekiliş kuralları ekleyebilirler. Bu tip durumlarda yapılan güncellemeler yazı üzerinde belirtilecektir.

Çekilişle ilgili soru ve sorunlarınız için yazı üzerinden yorum yapabilir, iletisim[at]appleuzmani.net üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çekilişe katılan herkes bu sayfa üzerinde yer alan tüm bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

68 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?