Apple Ürünleri Almak İsteyenler İçin İyi Haber

0
38

Genelde pahalı ürünleri ile adından söz ettiren Apple, bu nedenle daha sınırlı bir kullanıcı kitlesine sahip. Hal böyle olunca Apple’ın ürünlerini tercih etmek isteyen kullanıcılar Apple kampanyalarını daha yakından takip ediyor. İşte bu yönde bir kampanya haberi de Teknosa’dan geldi. İstanbul’da yer alan bazı Teknosa mağazaları Apple ile yeni bir anlaşma sonrasında mağaza içerisinde yeni Apple stantları açma kararı aldı. Yeni anlaşma şerefine ise Apple’ın tüm ürünlerinde belli bir süre geçerli olmak üzere indirim yapılma kararı alındı. İndirimlerle beraber hangi ürünlerde ne kadar değişim oldu? İndirimler nerede geçerli? Bakalım

Forum İstanbul AVM İçerisindeki Teknosa’da Geçerli

Öncelikle indirimlerin nerede geçerli olduğundan bahsedelim. İndirimler yeni anlaşma gereği İstanbul AVM içerisinde yer alan Teknosa’da geçerli. Şimdilik sadece İstanbul AVM içerisinde yer alan Teknosa mağazasında geçerli olan indirimin bundan sonra farklı şubelerde geçerli olup olmayacağı ise merak konusu. Tüm bunlardan sonra geçelim indirim kampanyasının detaylarına.

iPhone indirimleri
Teknosa Apple indirimi

İndirim kapsamında sadece 8-9 Nisan tarihlerinin geçerli olacağı yani indirimin hafta sonu için geçerli olacağını belirtelim. İndirim oranı ise %10 olarak açıklandı. iPhone, MacBook ve Apple Watch akıllı saatleri de dahil olmak üzere tüm kategorilerde geçerli olacağını açıklanan indirimlerin ürün sınırlaması yok.

Ürüne göre değişmeyen %10 miktarında indirimi kullanabiliyorsunuz. Tüm bu indirim oranları bir yan dursun bundan sonra diğer şubelerde de ya da benzeri mağazalarda da aynı şekilde kampanya haberler5inin gelmesi bekleniyor. Apple’ın artan fiyatlar sonrasında yeni anlaşmalarla bu tarz indirim haberlerini çok daha sık görmeye başlayacağız gibi. Bundan sonra indirim haberleri gelirse anında paylaşımda olacağız. Takipte kalın.

 

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?