Apple TV+ Platformu için Beklenmedik İddia

0
273
Apple TV+

Yeni servisleri karşımıza çıkmaya başlayan Apple’ın bir bir servislerini kullanıma soktuğunu görmeye başladık. iPhone 11 akıllı telefonlarının tanıtılmasının sonrasında, aynı etkinlikte Apple Arcade için çıkış tarihi açıklanmıştı.

Hemen sonrasında ise Apple TV+ için yeni haberler gelmeye başladı. Apple TV güncellemelerinden sonra daha da öne çıkan servisin, Apple’ın özel olarak ürettiği içerikleri sunması bekleniyordu. Bunun için Apple’ın dev bir bütçe ayırdığı açıklanmıştı. Markanın 1 milyar dolar gibi dev bir yatırım yaptığını belirttiği alanda, sadece bu platforma özel diziler sunulacak.

Ünlü oyuncuların yer aldığı birçok özel program ve içeriğe yer verecek olan platformun, özel olarak bazı filmlere de yer vereceğini biliyoruz. Yapımcılığını doğrudan Apple’ın yapacağı film projeleri içinse beklenmedik bir haber geldi.

Apple TV+ Filmleri Vizyona Çıkabilir

Servise özel olarak hazırlanması beklenen filmler için beklenmedik bir haber ortaya çıktı. Apple’ın sadece bu servisin üyelerine özel olarak sunması beklenen filmlerin, servise sunulmadan önce sinemada sunulacağı ortaya çıktı.

Filmlerin platform üzerinden yayınlanmadan haftalar öncesinde sinemada yer alacağı ve Apple’ın bu şekilde ekstra bir gelir elde edeceği düşünülüyor. Filmlerin vizyondan inmesinden sonra ise sadece Apple TV+ platformlarında yer alması söz konusu olacak. Hem başka bir platformda yayın yapılmayacak hem de filmlerin bakıları yani DVD’leri yapılmayacak.

Apple TV+

Tabii ki yine de sinemaya çıkan bir yapımın, çok kısa bir süre içerisinde yaygın olarak kullanılması söz konusu olacaktır. Haliyle Apple’ın içeriklerin sızmasını nasıl engelleyeceği de merak edilen bilgiler arasında yer alıyor.

Bu noktada firmanın resmi bir açıklaması olmadığı için kesin olarak detayları bilemiyoruz. Servisin 1 Kasım tarihinden sonra yayınlanması bekleniyor. 1 Kasım tarihinden sonra filmler için nasıl bir yapı sunulacağı konusunda çok daha fazla bilgi sahibi olmak mümkün olacak.

İLGİLİ HABER:  Netflix iOS Sürümü için Önemli Değişiklik

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?