Apple TV+ Nedir? Neler Sunuyor?

0
426

Apple’ın yeni servisleri bir bir ortaya çıkamaya devam ediyor. 25 Mart etkinliğiyle beraber markanın birçok yeni servisi resmiyet kazanmış oldu. Bu servislerden birisi de Apple TV+ servisi. Apple TV için özelleştirilmiş bir versiyon olarak gösterebileceğimiz servis için detaylara geçelim. Bakalım Apple bu kez ne gibi ayrıcalıklar sunmayı amaçlıyor.

Apple TV+ Yeni Dijital Yayın Platformu

Apple TV ile sunulan genel yayınlar bir yana Apple TV+, özel içerikleri bir araya getiriyor. Apple tarafından hazırlanan ve yine tamamı Apple tarafından desteklenen özel içeriklerin sunulduğunu göreceğimiz platform, birçok ünlü ismin programlarıyla renklendirilecek. Sadece programlar ya da showlar değil, bunun yanında yeni dizileri de göreceğiz.

Tüm bu yapımlar ise Apple’ın yapımcılığında karşımıza çıkacak. Apple tarafından üretilecek içeriklerin Netflix platformuna rakip olduğunu göreceğiz. Tabii ki zaman içerisinde programların ve dizilerin sayısının da artması bekleniyor. Firmanın bu alan için ne kadar kaynak ayırdığı net olarak bilinmiyor ancak beklenti ciddi yatırımların yapılacağı yönünde.

Apple TV+

Apple TV, bilgisayarlar, akıllı televizyonlar, telefonlar ve tabletlerden kullanılabilecek olan yeni platformun, aylık ya da yıllık ödeme planlarıyla çalışan bir abonelik sistemine sahip olacağını da ekleyelim.

Sonbahar aylarına doğru kullanıma girmesini beklediğimiz servisin, ülkemizde de izlenebilir olacağını ekleyelim. Fakat abonelik ücretleri henüz net değil. Sadece dünya genelinde 10 dolarlık bir fiyattan söz edildi.

İLGİLİ HABER:  İnternet yavaşladı mı? Neden?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?