Apple TV için Jailbreak Geldi !

0
524

Apple giderek güvenlik önlemlerini arttırıyor ve işletim sistemlerinde açık bulunamadığı için Jailbreak işlemi de yapılamıyordu. Ancak bugün PanGu ekibi Apple TV için jailbreak yayınladı. Apple TV için yayınlanan bu Jailbreak’ten sonra iPhone içinde geleceğine dair ümitler bir tık daha arttı.

PanGu bir süredir Apple TV için Jailbreak üzerinde çalıştığını duyurmuştu ancak Jailbreak’in bu kadar erken çıkması da beklenmiyordu. Ekip bu kez elini biraz daha çabuk tuttu ve tvOS 9.0 ve 9.0.1 için Jailbreak yayınladı.

Ancak bu Jailbreak işleminin yapılması iPhone’a Jailbreak yapılması kadar kolay olmuyor. Apple TV’ye Jailbreak yapabilmeniz için USB Type C kablo, Mac, Apple Geliştirici Hesabı ve XCode uygulamasına ihtiyacınız var. Eğer elinizde bunlar varsa sizde Apple TV için Jailbreak işlemi yapabilirsiniz.

PanGu tarafından yayınlanan bu Jailbreak şuanda sadece Apple TV 4 için yapılabiliyor. Eğer sizde Apple TV için Jailbreak yapmak isterseniz buraya tıklayarak PanGu’nun sitesine gidebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Huawei Biraz Daha Uğraşırsa Apple’ı Geçecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?