Apple, rakip servislere karşı kendi servislerini öne çıkarmak için ciddi bir çaba gösteriyor. Firma geçtiğimiz aylarda bu konuda yeni uygulamalarını duyurmuştu. Apple’ın yeni platformlarından birisi de Apple TV+ platformu olmuştu.

Apple’ın kendi içeriklerini yayınlayacağı ve Netflix platformuna rakip olarak sunacağı Apple TV+ henüz yayınlanmadı. Muhtemelen Eylül ayına doğru yayınlanması beklenen servis için içeriklerde hazırlanmaya devam ediyor. Son olarak firmanın yayınlayacağı ilk dizi ortaya çıktı. See ismiyle gelmesi beklenen yeni dizi için ayrılan bütçe ise yeni bir rekoru işaret ediyor.

Apple TV+ See Dizisi

Elde edilen bilgilere göre See dizisi yayınlanan ilk dizilerden biri olacak ve Apple’ın en büyük yatırımlarından biri olarak karşımıza çıkacak. Öyle ki firmanın bölüm başına 15 milyon dolar gibi çok ciddi bir bütçe ayırdığı ortaya çıktı.

Post apokaliptik temayla öne çıkacak olan See dizisi, harcanan bütçe kadar hikayesiyle de öne çıkacak gibi duruyor.

Apple TV+

Dizinin hikayesinde dünyanın sonunun konu edindiğini görüyoruz. Hikayeye göre Dünya, hızla yayılan bir virüsün etkisine giriyor ve milyarlarca insan hayatını kaybediyor. Hayatta kalmayı başaran insanlar ise virüsün etkisiyle kör oluyor.

Başrollerinde Jason Momoa gibi isimlerin yer alacağı dizinin şimdiden ilgi odağı olduğu kesin. Apple TV+ ile yayın hayatına başlayacak olan dizinin kesin olarak ne zaman yayınlanacağı ise açıklanmadı. Bunun için Sonbahar aylarını beklemek gerekecek.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?