Apple TV sadece televizyon izlemek için değildir. Apple TV’de arkadaşlarınızla veya ailenizle oynayabileceğiniz çok güzel oyunlar var. Hatta bunlardan bazılarını bluetooth joysticklerle oynayarak Apple TV’nizi bir oyun konsolu gibi kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Apple TV’nizle oynayabileceğiniz en iyi oyunları sıralayacağız.

5. Rayman Adventures

Rayman Adventures ücretsiz bir oyun. Tabii oyun içinde satın almalar var ama oynamak için ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Oyunda 1000’den fazla macera var.

Uzun leveller boyunca sayısız düşman ve bossla karşılaşıyorsunuz. Oyunu oynamak için joysticke ihtiyacınız yok. Ama oyun joystickle de oynanabiliyor.

‎Rayman Adventures
‎Rayman Adventures
Developer: Ubisoft
Price: Free+

4. Horizon Chase – World Tour

Eski zamanların arcade yarış oyunlarına benzer bir oyun Horizon Chase. Bu oyunda yapay zekayla yarışıyorsunuz. Yarış dünyanın farklı yerlerinde, güzel manzaralar eşliğinde oluyor. Kullanabileceğini 21 araç var. Bunları modifiye etme şansınız var. 40 şehir, 10 kupa ve toplam 92 farklı yarış yolu var. Bunlardan ilk 5 tanesi ücretsiz. Diğerlerini açmak için ödeme yapmak zorundasınız. GamePad desteği de var.

3. Playdead’s INSIDE

INSIDE, sürükleyici ve bol eğlenceli bir 2D Puzzle platformu. Puzzle’lar hilelerle dolu. İlerlemek için her bilmeceyi çözmeniz gerekiyor. LIMBO’yu oynadıysanız ve sevdiyseniz bu oyunu da seveceksiniz. Oyun tamamen karanlık bir ortamda geçiyor. Oyun ücretsiz. Ama oyun içi satın almalar var.

‎Playdead's INSIDE
‎Playdead's INSIDE
Developer: Playdead
Price: Free+

2. Asphalt 8: Airborne

Delice hızları ve modern yarıl oyunlarını seviyorsanız Asphalt 8: Airborne tam size göre. Oyunda; Ferrari, Bugatti, Ducati, Lamborghini, McLaren, Mercedes, Audi, Chevrolet, Mercedes gibi birçok marka var. 50 farklı güzergah var. Multiplayer oynayabilirsiniz. Tek başınıza oynamak isterseniz de bol eğlence vadeden bir oyun.

‎Asphalt 8 - Drift Racing Game
‎Asphalt 8 - Drift Racing Game
Developer: Gameloft
Price: Free+

1. Shadowmatic

Shadowmatic bir puzzle oyunu. Gölgelere bakıp neye ait olduklarını bulmaya çalışıyorsunuz.

Bir fener ışığı altında gölgeleri çevirerek ait oldukları nesneyi bulmaya çalışıyorsunuz. Gerekli ipuçlarını çevreden topluyorsunuz. 10 farklı oda ve tema var. Oyun ne yazık ki ücretli. 2 Dolar vererek bu oyuna sahip olabilirsiniz.

‎Shadowmatic
‎Shadowmatic
Developer: TRIADA Studio
Price: TRY 36.99+

Bu yazımızda en iyi Apple TV oyunlarını sıralamaya çalıştık. Sizin de önerdiğiniz oyunlar varsa yorum bırakabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?