Apple Türkiye Sayfasına iPhone SE 2020 Düzenlemesi

0
122

15 Nisan tarihinde duyurusu gerçekleştirilen iPhone SE 2020, Apple’ın yeniden hareketlenmesini sağladı. Koronavirüs durumundan dolayı biraz daha durgunlaşan Apple’ın yeni akıllı telefonlarının özellikleri ise iPhone 8 modelinin yerini almasını sağladı. Bir yandan teslimatları ne zaman yapılacağı merak edilen telefonların öne çıkması için Apple’ın çalışmaları da devam ediyor.

Bu noktada son hamle ise Apple Türkiye’den geldi. Apple Türkiye sayfasında iPhone SE 2020 akıllı telefonları için yeni bir düzenleme yapıldı. Sayfaya giriş yaptığınız zaman, doğrudan iPhone SE 2020 için oluşturulmuş olan temayı görüyorsunuz.

iPhone SE 2020 Sayfasında Nasıl Detaylar Var?

Oluşturulan sayfada telefonlar için merak edilen tüm detaylar ortaya konulmuş durumda. Sayfayı ilk açtığınız zaman telefonun görseli ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Biraz daha aşağı indiğiniz zaman ise telefonun özelliklerini sınıflandıran menüler var. Bu sınıflandırmanın nasıl yapıldığından da bahsetmek gerekirse:

Ekran Özellikleri: En başta 4.7 inçlik Retina ekran menüsünün oluşturulduğunu görüyoruz. Ekran özelliklerinin özet geçildiği ilk kısım burası.

İşlemci: İkinci kısımda işlemcilerin A13 Bionic modeli olduğu vurgulanıyor ve yine telefonun tanıtım sayfasına bir yönlendirme yapılıyor.

iPhone SE 2020

Parmak izi sensörü: Üçüncü sırada uzun süredir kullanmayı bıraktığımız parmak izi sensörlerinin geri döndüğü vurgulanıyor.

Kameralar: Diğer 3 sırada ise kameralar konusunda bilgi veriliyor. 4K çekim yapılabilmesi, Portre modunun desteklenmesi ve QuickTake Video özelliklerinin öne çıktığı gösteriliyor.

Şarj: Bir diğer kısım ise kablosuz şarj kısmı. Telefonun kablosuz şarj destekli olduğu da yine vurgulanan kısım.

Dayanıklılık: Son olarak telefonun dayanıklılığı konusunda bilgi veriliyor. Daha önce incelemelerimizde de yer vermştik. Bu model suya ve toza karşı dayanıklı. IP67 sertifikası kullanılıyor.

Telefon için oluşturulan sayfa gösteriyor ki Apple yeni telefonu öne çıkarmak adına çalışmalarına devam edecek. Buna karşın hala telefonun teslimatının ne zaman yapılacağı bilinmiyor. Bu konuda resmi açıklamanın yapılmasıyla beraber teslimat tarihlerini sitemizde paylaşacağız.

İLGİLİ HABER:  macOS Big Sur 11.2.1 Düzenlemesi Yayınlandı! Sorun Giderildi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?