Apple Tüm Yönetim Kadrosunun Memojilerini Yayınladı

Apple Yönetim Sayfasını memoji karakterleriyle güncelledi. İşte Apple'ın yeni yönetim sayfası ve yeni profil fotoğrafları.

0
96
Tim Cook memoji

Apple’ın yeni teknolojileri için reklam çalışmaları devam ediyor. Son zamanlarda Apple’ın için en çok dikkat çeken teknolojilerden birisi de memoji sistemi. iOS 12 işletim sitemiyle beraber tanıtılan ve Face ID sistemini bambaşka bir eğlence ile güncelleyen memojiler, bir nevi yüzünüzün karikatürleştirilmiş hale dönüştürülmesini sağlıyor.

Bu kapsamda emojinin yeni nesli olarak adlandıracağımız memojiler, 17 Temmuz Dünya Emoji Günü’nde de unutulmadı. Bu kez Apple hem biraz reklam amaçlı hem de yeni yayınlamış olduğu emojilerle beraber yeni teknolojisini de ne çıkarmak için özel bir çalışma yaptı. Tüm yönetim kadrosunun memojileri yayınlandı.

Tim Cook ve Tüm Kadronun Memojisi

Apple’ın yönetim sayfası olarak bilinen ve tüm yöneticilerin fotoğraflarıyla özgeçmişlerinin bulunduğu sayfa, memoji karakterleriyle güncellendi. Başta Tim Cook olmak üzere, Craig Federighi, Eddy Cue, Luca Maestri ve daha birçok ünlü yöneticinin fotoğrafları değiştirildi. Tüm profil fotoğraflarının memojilerle değiştirilmesi ise Apple’ın eğlenceli bir reklam çalışması oldu.

Tim Cook memoji

Face ID ile çalışan sistemin, yeni iPhone modellerinde de yer almasını bekliyoruz. Şimdilik sadece iPhone X akıllı telefonlarında kullanılıyor olsa da iPhone 9 serisiyle beraber bu sistemin yeni seride de öne çıkarılması ve artık yaygınlaştırılması beklenen bir durum. Haliyle Apple’ın bu yönde reklam çalışmalarının devam edeceğini düşünüyoruz. Markanın yeni çalışmalarını da sitemizden aktarmaya devam edeceğiz. Özellikle yeni iPhone modelleri için yeni reklam çalışmaları başlayacaktır.

İLGİLİ HABER:  Android Wear Akıllı Saat iPhone'a Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?