Apple Tüm 3. Taraf Geliştiricilerin Apple Watch Uygulamalarını Kabul Etmeye Başlıyor

0
617

Apple 10 Nisan’da ön satışa çıkacak olan Apple Watch için son hazırlıklarını App Store üzerinde gerçekleştiriyor. App Store Apple Watch desteği için güncellendi ve uygulama onay süreci şimdi Apple’ın geliştirici programındaki tüm üyelere açıldı. Bu kapsamda 3. taraf geliştiricilerin Apple Watch için hazırladıkları uygulamalarını App Store’a göndermelerini istedi. Bu yaklaşık 1.2 milyon uygulamanın (WatchKit çerçevesini kullanarak) güncellemelerini göndermeleri anlamına geliyor.

Belirtmek isteriz ki Apple Watch uygulamaları normal iOS uygulamaları ile birlikte geliyor. Bu da eklenen Apple Watch uygulamasının kullanıcılara normal güncelleme gibi sunulması ve güncelleme açıklamasında Apple Watch vurgusunun yer alması anlamına geliyor.

Apple Watch uygulamalarının App Store’a gönderirken dair dikkat edilmesi gereken tüm detayları paylaştığı kılavuza buradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Apple geliştiricilere konuyla ilgili eposta gönderdi.

apple-watch-uygulama-gonderme

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?