İOS platformunda 11 milyona yakın indirme alan uygulama artık Google Market’te de indirmeye sunulmuş bulunuyor. Aslında bir süredir beta olarak indirmede bulunan uygulama tam versiyon olarak sunulmuş bulunuyor.

Prisma ismi ile indirmeye sunulan uygulama bir yapay zeka resim düzenleme olmaktadır. Var olan resimleri yapay zeka sayesinde hazır olan şablonlara göre filtreleme yapmaktadır. App Store’de başarılı bir indirme sayısı alarak 11 milyona yaklaşan indirme Android için hazırlığını devam ettirirken davetiye usulü olarak bazı kullanıcılara indirme fırsatı sunmuştu. Ancak beklenen an olarak artık beta versiyon da sona ermiş bulunuyor. Direk olarak isteyenler Google Market üzerinden uygulamayı indirme şansınız bulunuyor.

Peki, App Store tarafından günde 2 milyona yakın aktif olarak kullanıcısı olan uygulama Prisma nedir? Prisma yağlı boya sanatı veya özel çizimlerin bulunduğu formatlara resminizin sanal zeka kullanarak dönüştürmesi olmaktadır. İlk olarak resmi seçiyor ve kırpmayı ayarlıyorsunuz. Daha sonra filtre seçimi yaparak yapay zekanın değişim işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Değişim yüzde ayarını resim üzerinde sağa sola yaparak ayarlama gerçekleştirebilmektedir.

Düzenleme işleminiz sona erdikten sona isterseniz direk olarak cihazınıza kayıt işlemini gerçekleştirebilir yada Whatsapp, İnstagram, Facebook veya diğer platformlarda direk olarak paylaşım gerçekleştirmeniz mümkün olmuyor. Bu sırada program otomatik olarak da kayıt işlemini gerçekleştirmektedir.

Bu zamana kadar sadece App Store de 400 milyonu aşan resim düzenlemesi yapan uygulama artık Google Market’te de tam sürüm olarak milyonlarca kullanıcıya hizmet vermeye başlamış bulunuyor. Farklı güzel resimler yaratmak için bende geç kalmadan sizde deneyin. Gerçekten etkileyici pozlar ortaya çıkmaktadır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?